M. Mikutavičiaus mylimoji I. Daugirdaitė laukiasi pirmagimio

2015 m. gruodžio 19 d. 19:48
Gerai žinoma drabužių dizainerė ir stilistė Ieva Daugirdaitė ir dainininkas, moterų širdžių ėdikas Marijonas Mikutavičius laukia į pasaulį netrukus pasibelsiančio judviejų pirmagimio.
Daugiau nuotraukų (8)
„Esu laimingas, nes aš ir Ieva, moteris, su kuria esu, kurią myliu, mes turėsim sūnų“, – šeštadienio vakarą koncerte Kauno „Žalgirio“ arenoje publikai paskelbė atlikėjas. Šią žinią pilnutėlė arena pasitiko aplodismentais.
„Aš negalvojau, kad tai teks daryti taip, bet mes nebenorime meluoti. Nesu labai prietaringas, nes bet vis tiek bijau tai sakyti garsiai.
Ieva, aš tai padariau, atsiprašau, tu galėsi namie pasakyti, ką galvoji apie tai“, – pridūrė dainininkas.
M.Mikutavičiaus ir I.Daugirdaitės kūdikis pasaulį turėtų išvysti vasaros pradžioje.
Iki šiol jis nenorėjo atvirai kalbėti apie būsimą naujagimį. Nors neseniai portalui lrytas.lt užsiminė apie paslaptingas naujienas 2016-aisiais.
„Mano gyvenime 2016-aisiais bus svarbių ir reikšmingų įvykių“, – prieš savaitę sakė dainininkas. Paprašytas patikslinti, ką turi galvoje, jis tik nusijuokė: „Tikiuosi, mano gyvenime nutiks tai, ko dar nebuvo“.
Tuomet susisiekus ir su vaikelio besilaukiančia I.Daugirdaite irgi buvo sulaukta lakoniško atsakymo. „Neturiu ką komentuoti“, – tarė ji.
Tokia pozicija nė kiek nestebina, mat garsi pora apie savo santykius spaudai neatviravo nei draugystės pradžioje, kada apie tai pasklido gandai, nei kiek vėliau, kai tai tapo visiškai akivaizdu.
Judviejų santykiai į viešumą iškilo 2015-ųjų pradžioje. Kalbama, kad Ievą ir Marijoną suvedė darbas – žavinga dizainerė filmavosi dainininko dainos „Drąsių nieks nežudo“ klipe.
VaikaspirmagimisIeva Daugirdaitė
Rodyti daugiau žymių

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.