Atlikėjas Linas Adomaitis su žmona Irma susilaukė pirmagimio

Atlikėjo Lino Adomaičio (42 m.) ir žmonos Irmos (34 m.) namuose – maloni šventė. Juodu susilaukė vaikelio.

 Linas Adomaitis su žmona Irma.
 Linas Adomaitis su žmona Irma.
 Linas Adomaitis su žmona Irma.
 Linas Adomaitis su žmona Irma.
Daugiau nuotraukų (2)

Lrytas.lt

Oct 22, 2018, 9:25 AM, atnaujinta Oct 22, 2018, 12:34 PM

Apie tai Linas pranešė feisbuke. Sekmadienį porai gimė dukra.

„Nieko nėra didingesnio už mažylio atėjimą į šį pasaulį...

Aš labai didžiuojuosi savo mylima moterimi, Ji vakar man įteikė didžiausią gyvenimo dovaną ir drauge – mažiausią pasaulyje žmogų, kokį kada nors esu laikęs rankose. Vakar Irma Adomaitienė padovanojo man nuostabią dukrytę.

Mudu su Irma tikime, kad ne tėvai pasirenka vaikus, bet vaikai tėvus, todėl esame beprotiškai laimingi ir dėkingi, kad mus pasirinko. Mes juk taip ilgai to laukėme ir štai vieną dieną netikėta žinia pasibeldžia ir į mūsų duris:

„Tuk, tuk, tuk, aš noriu pas jus užeiti! Noriu suteikti jums daug džiaugsmo ir noriu drumsti jūsų ramybę! Aš noriu mokytis iš jūsų ir taip pat mokyti jus! Aš noriu keliauti su jumis drauge!!! Ar priimsit?“

Tą akimirką, kai paėmiau mūsų dukrytę į rankas, realiai pajutau, kas yra amžinybė ir didžiausia kada nors jausta meilė. Laikydamas šį mažutį žmogutį rankose supratau, kad nemiegosiu visą naktį, po to dar kitą, ir žinau, kad tokių bemiegių naktų bus daug daugiau.

Kažkada, kai susipažinom su Irma, aš dažnai ją vadinau indėniuke. Jai tai labai patiko, patinka iki šiol. Ir kai pamatėme mūsų dukrytės juodus plaukus – abiem atskriejo ta pati mintis – indėniukė. Visiškai mamos vaikas, nors neatmetu to populiaraus posakio, kad dukros yra labiau tėčių vaikai.

Nuostabi, sveika, graži, miela mūsų mergaitė. Ji atėjo į šį pasaulį pas du beprotiškai mylinčius žmones. Sunku žodžiais nusakyti, ką mudu dabar išgyvename. Irma yra labai laiminga ir po gimdymo jaučiasi gerai.

Aš labai didžiuojuosi savo moterim. Ji taip gražiai perėjo šį nelengvą etapą. Aš ja didžiuojuosi, nes per Ją atėjo mūsų išsipildymas, Ji įprasmino mūsų šeimos įžadus. Pakeliu akis į viršų ir kartoju mintyse: „Dieve, ačiū už tokias neįkainojamas dovanas, lieku skoloj!“

Prisipažinsiu: verkiu, nes tikras džiaugsmas visuomet turi ašaras. Kai svajoji ir kažko ilgai lauki – gavimo džiaugsmas yra neišmatuojamas, jis yra gilus, beribis. Tik tada prasmė įgauna savo formą.

Taigi, brangūs draugai, nuo šiol mes oficialiai trise!!! Irma, aš ir mūsų dukružė. Mes Ją labai labai mylime, nes šiame pasauly nėra nieko gražesnio už gimstantį vaiką...“ – rašė jis.

Dar balandžio mėnesį, pasklidus žiniai apie Irmos nėštumą, atlikėjas Linas Adomaitis džiugia naujiena dalijosi su gerbėjais. Garsus dainininkas šią žinią tuomet paskelbė socialinėje erdvėje.

„Tai pati nuostabiausia žinia per visą mūsų gyvenimą! Mudu su Irma esame dėkingi Dievui už tokią neįkainojamą dovaną. Mūsų sielos ir mintys skrieja labai aukštai, mes degame beprotiška meile ir šiandien esame daugiau nei laimingi! Šiandien plaka jau trys širdys. Taip, bičiuliai, mes laukiamės vaikelio!!! Su šia palaiminta žinia mes keliavome po nuostabiąją Čilę ir nė minutės negalėjome pamiršti Jo.

Ankstus rytas prasidėdavo mintimis apie mažylį, o nerdami į sapnus taip pat šypsojomės Jam ir siuntėme maldas į dangų. Neseniai grįžome iš šios nuostabios kelionės į Lietuvą ir jau negalime tylėti, draugai! Irma sako, kad kada nors reikės vėl nuvykti į Čilę visiems drauge ir parodyti žmogui, kur jis jau yra buvęs”, – rašė L.Adomaitis.

Primename, kad Linas ir Irma susituokė 2010-aisiais. Iki tuoktuvių pora romantiškus santykius puoselėjo apie 2 metus. Ši atžala įsimylėjėliams yra pirmoji.

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2022 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.