Valentino dieną Dž. Butkutė mini 10 metų be alkoholio sukaktį: už tai dėkinga Elegijui

Valentino diena Džordanai Butkutei – ypatinga. Moteris ne tik mėgaujasi mylimojo Elegijaus Strasevičiaus dėmesiu, bet ir švenčia asmeninę sukaktį. Moteris jau 10 metų gyvena visiškai atsisakiusi alkoholio.

 Dž.Butkutė.<br> Viktorijos Vaišvilaitės-Skirutienės nuotr.
 Dž.Butkutė.<br> Viktorijos Vaišvilaitės-Skirutienės nuotr.
Daugiau nuotraukų (1)

Lrytas.lt

Feb 14, 2021, 1:22 PM, atnaujinta Feb 14, 2021, 1:28 PM

Dainininkė socialinio tinklo paskyroje pasidalijo širdį veriančiu įrašu, kuriame papasakojo apie savo patirtį ir išreiškė dėkingumą savo mylimajam už palaikymą sunkiu laikotarpiu. Įrašu sutiko pasidalyti ir su lrytas.lt skaitytojais.

„Šiandien visi kaip išprotėję ieškos gėlių savo širdelėms. O aš sau gėlytę norėčiau pasidovanoti už tai, kad... Dešimt! Girdite? Dešimt! Tiek meilės sau metų sueina šį savaitgalį. Čia ne šiaip sakau apie meilę sau, ne pasimaivyti noriu. Sprendimas, kurį priėmiau prieš dešimt metų, buvo pats teisingiausias. Kitas panašiai teisingas buvo ištekėti už Elegijaus.

Bet šitie abu dalykai susiję, nes jei nebūtų Elegijaus, gal ir nebūčiau metusi alkoholio. Bet prieš dešimt metų tai padariau. Turėjau padaryti, nes mano žmogus vieną sykį tyliai prisėdo ant lovos krašto ir pasakė: „Prie visos mano begalinės meilės tau, aš taip ilgiau nebegaliu“. Ką norisi tokiom akimirkom daryt? Sakyt, na, ir varyk! Labai čia man...

Bet puikiai žinojau, kad jei mano geležinės kantrybės Elegijus išeis, tai ne dėl to, kad norėtų mane paauklėti. O dėl to, kad, na, tikrai „ragas“. Apsispręsti mesti gerti, tai yra visiškai atsisakyti alkoholio, galėjau tik pati. Už rankos gali laikyti kitas stiprus žmogus, bet nuspręsti reikia pačiam.

Tą žodį „reikia“ pasąmonėj supranti, bet jei norėsi, rasi milijoną priežasčių, kad „dar ne dabar“. Na, ne šiandien, jūs ką, turėkit sąžinės, gi man toks sunkus laikas, man bloga, man liūdna, man į sceną, man nervas, man tas, man anas...

Bet aš jums iš savo jau dešimt metų patirties pasakysiu: kiekviena diena, kurią galima laimėti nustojus gerti, yra verta to, kad jūs išdrįstumėt. Nes mums pavaldus yra vienas vienintelis laikas – dabar! Vakar nebepakeisim, kas bus rytoj – nežinom. O šiandien galim padėti tašką savo „raganėjimuose“.

Todėl jeigu jūs matot, kad gyvenimas ritasi velniop, kad jums gert visiškai negalima, bet kaip užsispyręs asiliukas vat ne ir viskas – gėrėt, gersit ir dar žinote, kur gaut, tai išgirskit mane: visas pasaulis nėra nusiteikęs prieš jus, galima kardinaliai pakeist viską, kas netenkina. Bet nieko nebus, jei nebus ryžto padaryt pirmą žingsnį.

Paskui reikės antro, trečio, reikės ir kopėtėlėm palipt iš tos kanalizacijos, ir nagais kabintis į sieną, bet pamatysit – išlipsit iš duobės. Jei labai labai norėsit – išlipsit.

Jeigu mylite save – padarykite tai! Jeigu dar nemylite – įsimylėkite. Tiesiog kvaila negyventi savo gyvenimo taip, kad patiktų. O man šitie dešimt metų patinka tūkstantį kartų labiau. Tai su švente! Mylėkite ir būkite mylimi“, – palinkėjimais savo įrašą baigė atlikėja.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2024 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.