Beata Nicholson: „Sportuoti kartu su sese – dvigubai smagiau“

Judėjimas yra svarbi kiekvieno žmogaus gyvenimo dalis. Žinoma televizijos laidų vedėja, žurnalistė ir keturių vaikų mama Beata Nicholson neabejoja, kad aktyvus laisvalaikis suteikia daug džiaugsmo ir suartina draugus ar šeimą. Neseniai iš atostogų Graikijoje su sese Odeta Bložiene grįžusi Beata džiaugiasi, kad sesuo ją visada įkvepia sportuoti, o sveika tarpusavio konkurencija motyvuoja judėti daugiau.

 Beata Nicholson ir Odeta Bložienė.<br> Lrytas.lt montažas
 Beata Nicholson ir Odeta Bložienė.<br> Lrytas.lt montažas
Beata Nicholson.<br> Asmeninio albumo nuotr. 
Beata Nicholson.<br> Asmeninio albumo nuotr. 
 Beata Nicholson ir Odeta Bložienė.<br> Asmeninio albumo nuotr. 
 Beata Nicholson ir Odeta Bložienė.<br> Asmeninio albumo nuotr. 
 Beata Nicholson ir Odeta Bložienė.<br> Asmeninio albumo nuotr. 
 Beata Nicholson ir Odeta Bložienė.<br> Asmeninio albumo nuotr. 
 Beata Nicholson ir Odeta Bložienė.<br> Asmeninio albumo nuotr. 
 Beata Nicholson ir Odeta Bložienė.<br> Asmeninio albumo nuotr. 
Daugiau nuotraukų (5)

Lrytas.lt

Jul 28, 2021, 12:00 PM

Nors pati Beata nelaiko savęs rimta sportininke, tačiau aktyvi sportinė veikla ją lydi visą gyvenimą. Ji įsitikinusi, kad judėti reikia kasdien. Užimtoje dienotvarkėje rasti tam laiko nelengva, todėl mankštą ji dažniausiai padaro anksti ryte. Tokia rytinė treniruotė suteikia motyvacijos ir jėgų naujai dienai.

„Visada sakau, kad jau geriau trumpa treniruotė ar pasivaikščiojimas, nei visai nieko. Visgi tokius sveikus įpročius išsiugdyti nėra lengva. Gerai, kad čia į pagalbą ateina išmanieji įrenginiai, kurie skaičiuoja mūsų žingsnius, matuoja širdies pulsą, seka rezultatus ir primena pasportuoti. Tai išties palengvina gyvenimą ir paskatina padaryti ar nueiti daugiau“.

Neseniai į sportinį iššūkį pakvietusi savo sesę, restoranų tinklo vadovę Odetą Bložienę, Beata pastebėjo, kad ėjo ir bėgo daug greičiau ir daugiau nei įprastai.

„Aš juokauju, kad sesuo yra lyg mano asmeninė trenerė. Ji seniai ir nuosekliai sportuoja, yra labai stipri ir ištverminga. Sportuodama su ja turiu skubėti, kad neatsilikčiau. Be to, sportuoti dviese daug linksmiau. Tai tikrai padeda mums palaikyti šiltus ir artimus tarpusavio santykius“, – pasakojo B. Nicholson.

Aktyvios atostogos Graikijoje ir kasdieniai sporto iššūkiai

Gerų ir turiningų atostogų Beata neįsivaizduoja be kokybiško ir skanaus maisto, ilgų pasivaikščiojimų ir smagių maudynių. Atostogų su sese metu, žinomos moterys bandė šias veiklas suderinti ir tai padaryti pavyko tikrai puikiai. Kiekvieną rytą jos pradėdavo mankšta, o dieną leisdavosi į pramogas, bėgiojo ir daug vaikščiojo.

Beata pastebi, kad jos sesers aktyvumas ir sportiškumas dažnai užkrečia ir ją pačią. Pavyzdžiui, kai pavasarį Odeta ėmė kasdien rytais eiti pasivaikščioti, jos pavyzdžiu pasekė ir Beata. Žiemą seserys kartu atrado ir pamilo lygumų slides.

„Kartu mums niekada netrūksta geros nuotaikos ir juoko. Sportinė veikla taip pat dovanoja daugybę teigiamų emocijų ir leidžia dar geriau pažinti ir iš naujo atrasti viena kitą“, – mintimis dalijosi Beata.

Ji pripažįsta, kad su dviem metais vyresne seserimi konkuruodavo nuo mažens. Tačiau šiandien ta konkurencija yra geriausia, kokia tik gali būti. Jei ir varžomasi, tai tik siekiant viena kitą paskatinti ir motyvuoti imtis naujų tikslų bei pasiekti dar geresnių rezultatų. Tiek sporte, tiek profesinėje veikloje.

Sporto ir maisto patarimais Beata dalijasi ne tik su seserimi, bet ir su didele draugių bendruomene. Toks būdas leidžia pasidalinti naujais atradimais ir įkvėpti naujiems iššūkiams.

Visą savaitę varžydamasi, kuri iš jų su Odeta bus aktyvesnė, Beata nustebo, kad jos rezultatai šįkart buvo geresni. Tai lėmė ir varžymosi intriga, ir išmaniojo laikrodžio priminimai, kad jau atėjo laikas pasportuoti.

Judėti = gyventi

B. Nicholson neabejoja, kad rasti laiko pajudėti ar bent pasivaikščioti reikia kiekvieną dieną. Ji stengiasi laikytis šios taisyklės ir pasportuoti tiek dirbant ar leidžiant laiką namie, tiek ir per atostogas. Namuose žinoma moteris dažnai renkasi treniruotes su stacionariu dviračiu arba pabėgioja ant bėgtakio treniruoklio.

„Kokį sportą bepasirinkčiau, pirmiausia įsijungiu pasirinktą treniruotės tipą (vaikščiojimą, žygiavimą, plaukimą, slidinėjimą ar kt.) savo „Apple Watch“ laikrodyje. Tai man padeda sekti savo rezultatus, įvertinti kaip man sekasi, palyginti su ankstesne aktyvumo statistika ir stebėti savo progresą. Taip pat ten matau savo širdies ritmą ir nueitą atstumą, tad galiu lengvai reguliuoti treniruotės tempą ir laiką“, – pasakojo Beata.

Žinoma moteris pastebi, kad išmanieji įrenginiai padeda susikurti naudingus aktyvaus gyvenimo įpročius ir nuolat primena pajudėti daugiau.

„Kasdien dėvėdama išmanųjį laikrodį pripratau sekti savo aktyvumą ir visada stengiuosi užpildyti „Apple Watch“ esančius aktyvumo ratus (angl. Activity Rings). Taip pat turiu tikslą surinkti kuo daugiau specialių aktyvumo ženkliukų. Skamba lyg žaidimas, tačiau tai iš tiesų veikia“, – savo patirtimi dalijosi B. Nicholson.

Ji džiaugiasi, kad laikrodis primena pasirūpinti savimi. Gyvenant sparčiu ritmu, net tokie paprasti patarimai, kaip priminimas atsistoti ar kvietimas šiek tiek nurimti ir pakvėpuoti tampa labai reikalingi. Kvėpavimo funkcija „Breathe“ padeda pasidaryti trumpą pertraukėlę ir giliai įkvėpti.

Judėjimo laisvė ir naudingos įrenginių funkcijos

Beatai aktyvios veiklos tikrai netrūksta. Darbai, filmavimai, keturių vaikų auginimas ir kiti užsiėmimai atima daug laiko, tad jai mažiausiai norisi sukti galvą dėl stringančių, prastai veikiančių ar sunkiai tarpusavyje susijungiančių įrenginių.

Moteriai ypač svarbi judėjimo laisvė, todėl ji džiaugiasi, kad jos naudojami prietaisai – „iPhone“, „Apple Watch“ ir „AirPods“ yra visiškai susieti ir visa svarbiausia informacija pasiekiama akimirksniu.

„Nors tikrai nesu technologijų žmogus, „Apple“ įrenginių ekosistema naudotis labai paprasta, viskas veikia itin sklandžiai, be jokių trikdžių. Ausinės, išmanusis laikrodis ir telefonas magiškai susijungia tarpusavyje. Ypač patogu, kad savo laikrodžiu galiu lengvai valdyti telefoną ir ausines. Taip pat visuomet džiaugiuosi šių įrenginių personalizacijos funkcijomis“, – patirtimi dalijosi B. Nicholson.

Daugiau informacijos apie aktyvų gyvenimą su „iPhone“, „Apple Watch“ ir „AirPods“ rasite čia: https://www.avadbaltic.com/promo/active-life/lt/

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2023 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.