Osle solinį pasirodymą surengsiantis Justinas Jankevičius: „Pamatysite tai, už ką televizijoje mane išmestų iš darbo“

Humoristas, laidų vedėjas Justinas Jankevičius veiklos turi apsčiai: televizija, teatras, o netrukus – ir naujas, solinis humoro šou. Apie pasiruošimą premjerai, kuri po mėnesio vyks Norvegijos sostinėje Osle, patirtis scenoje ir emigrantus – interviu su Justinu.

Justinas Jankevičius.<br>G.Bitvinsko nuotr.
Justinas Jankevičius.<br>G.Bitvinsko nuotr.
Justinas Jankevičius.<br>T.Bauro nuotr.
Justinas Jankevičius.<br>T.Bauro nuotr.
Justinas Jankevičius ir Mindaugas Stasiulis.<br>V.Skaraičio nuotr.
Justinas Jankevičius ir Mindaugas Stasiulis.<br>V.Skaraičio nuotr.
Justinas Jankevičius ir Greta Mikalauskytė.<br>V.Skaraičio nuotr.
Justinas Jankevičius ir Greta Mikalauskytė.<br>V.Skaraičio nuotr.
Justinas Jankevičius ir Greta Mikalauskytė.<br>T.Bauro nuotr.
Justinas Jankevičius ir Greta Mikalauskytė.<br>T.Bauro nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Lrytas.lt

Sep 2, 2022, 1:38 PM

– Justinai, apie ką bus naujoji programa, kurią spalio 9 pristatysi Norvegijos lietuviams Osle?

– Jeigu tiksliau pasakius, nauja programa yra nauja, bet dvejopai. Tiesiog joje sudėjau visus geriausius bajerius, kuriuos parašiau per pastaruosius dešimt metų ir kurių galiojimo laikas dar vis nepasibaigęs.

– Koks programos pavadinimas ir kodėl šou taip pavadintas?

– Programos pavadinimas yra „Blogas, BLOGAS žmogus“. Pavadinau ją taip todėl, kad, ypač televizijos žiūrovai, yra pratę mane matyti gerą ir pūkuotą. Tokį šeimyninį televizijos laidų vedėją. Tačiau juk visi turime tą tamsiąją pusę, kurios nuolatiniame darbe nerodome, antraip būtume išmesti iš darbo. Tai štai Osle žiūrovai pamatys valandą, už kurią televizijos darbe būčiau išmestas iš darbo.

– Kaip apskritai yra kuriami tokio tipo šou? Ar pats rašai juokelius, ar tai improvizacijos šou?

– Kiekvienas darbas yra darbas – kartais tiesiog reikia sėsti ir prievartauti savo smegenis atiduoti tau bajerį. Kartais bajeris pats tave randa, nepaisydamas komedijos rašymo kanonų ir metodologijos. Bet kokiu atveju, man patinka ant scenos ne tik sakyti tai, kas yra išrašyta ir kruopščiai išrepetuota, tačiau ir improvizuoti su žiūrovais. Todėl neabejotinai atėję į „Blogas, BLOGAS žmogus“ žiūrovai galės ne tik paklausyti, tačiau ir pabendrauti.

– Ar naujame šou bus atspindžių ir iš tavo patirties ir gyvenimo?

– Man patinka į savo programą įterpti ir pasakojimų iš savo gyvenimo ir pasakojimų, kurie yra visiškas melas. Tačiau mėgstu pateikti viską taip, lyg tai būtų įvykę mano gyvenime. O tada žiūrėti, kaip žiūrovai spėlioja, ar tai tikrai įvyko, ar aš juokauju. Ir kartais jie tai priima kaip bajerį, o kartais jie galvoja, kad aš esu blogas, BLOGAS žmogus.

– Ar naujos programos debiutas vyks Osle, spalio 9 ir pirmieji šou išvys emigrantai?

– Naujos programos premjera įvyks Osle, nes Lietuvoje man dar gyvent reikia... O ar manęs neišvis iš šalies, kur ši programa pasirodys pirmą kartą, nesu tikras. Dar galvojau apie D.Britaniją, bet man ten dar gal dirbt kada nors reiks, todėl ir pasirinkau debiutui Norvegiją.

– Ar jaudiniesi prieš pasirodymus, lipdamas į sceną?

– Aišku, kad jaudinuosi. Niekas nenori sugadinti žmonėms seniai planuoto vakaro. Gal kažkas ateis į pirmą pasimatymą ir po mano pasirodymo mergina pasakys: „Tu mane atsivedei į šitą – tavo siaubingas skonis. Ate.“ Atsakomybė didžiulė.

– Dažniausiai scenoje ar televizijoje pasirodydavai su kažkuo drauge, dabar tai pirmoji solinė programa. Ar tai didesnė atsakomybė?

– Esu egocentriškas maksimalistas, todėl kuo daugiau dėmesio man – tuo man geriau. Arba pasiimi visas gėles, arba visus pomidorus į veidą, bet gauni viską.

– Ar yra skirtumas pasirodyti Lietuvos publikai ir lietuviams, gyvenantiems svetur?

– Planuoju pasirodymą daryti norvegų ir sami kalbomis, todėl tikiuosi, kad lietuvių ten bus minimaliai. Tikrai neturiu nieko prieš lietuvius, bet ir, manau, su manimi sutiks visi užsienyje gyvenantys lietuviai, kai per daug lietuvių vienoj vietoj – irgi nieko gero.

– Ar teko lankytis Norvegijoje anksčiau?

– Norvegijoje teko lankytis vieną kartą, bet prisiminimų, deja, neturiu jokių. Turiu tik keletą kolegų darytų nuotraukų, kuriose mes sumišusiais veidais žiūrime į „Duty free“ parduotuvėje prisipirktus gėrimus ir tarsi svarstome, kaip mes visą tai įveiksime.

– Ar po šio pasirodymo dar ketini apsižvalgyti po Oslą?

– Osle matysiu oro uostą, viešbutį ir salę, kurioje pasirodysiu. Na, gal dar į „Duty free“ parduotuvę užeisiu. Bet tuokart mano pramoginė programa ir bus baigta. Nebent po pasirodymo lietuviai nuspręs, kad dūzgės neišvengiamos, tada, galvoju, aplankyti porą ar trejetą muziejų.

– Pastaruoju metu turi itin daug stambių projektų: vedi laidą televizijoje, vaidini populiariame teatre, rengi savo solinius šou. Kaip planuoji laiką, kad jo užtektų viskam?

– Miegas yra prasčiokų „išmislas“. Labai daug laiko susitaupo, kai „meti“ miegoti. Todėl aš niekada nepritrūkstu laiko. Tiesa, nesu tikras, ar dabar tikrai atsakinėju į šiuos klausimus, ar guliu kur nors pakritęs ant suoliuko ir visa tai sapnuoju. Bus matyt.

Solinio J.Jankevičiaus šou „Blogas, BLOGAS žmogus“ premjera – spalio 9, koncertų salėje „Røverstaden“, Osle, Norvegijoje.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2023 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.