Rolandas Vilkončius susidūrė su sukčiumi: apsimetė jo vadybininku, veikė už nugaros

Televizijos laidų ir renginių vedėjas Rolandas Vilkončius susidūrė su nemalonia situacija. Kaip jis skelbia, jo vadybininku pasivadinęs ir Lino vardu prisidengęs asmuo galimai nelegaliai veikia už jo nugaros.

Rolandas Vilkončius.<br>V.Skaraičio nuotr.
Rolandas Vilkončius.<br>V.Skaraičio nuotr.
Rolandas Vilkončius.<br>V.Skaraičio nuotr.
Rolandas Vilkončius.<br>V.Skaraičio nuotr.
Rolandas Vilkončius.<br>T.Bauro nuotr.
Rolandas Vilkončius.<br>T.Bauro nuotr.
Rolandas Vilkončius.<br>T.Bauro nuotr.
Rolandas Vilkončius.<br>T.Bauro nuotr.
Rolandas Vilkončius.<br>P.Lileikio nuotr.
Rolandas Vilkončius.<br>P.Lileikio nuotr.
Rolandas Vilkončius.<br>G.Šiupario nuotr.
Rolandas Vilkončius.<br>G.Šiupario nuotr.
Rolandas Vilkončius.<br>T.Bauro nuotr.
Rolandas Vilkončius.<br>T.Bauro nuotr.
Rolandas Vilkončius.<br>V.Ščiavinsko nuotr.
Rolandas Vilkončius.<br>V.Ščiavinsko nuotr.
Rolandas Vilkončius.<br>V.Skaraičio nuotr.
Rolandas Vilkončius.<br>V.Skaraičio nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

Lrytas.lt

Oct 12, 2022, 1:00 PM

Savo pasakojimu vyras pasidalijo socialiniame tinkle „Facebook“.

„Kas tas Linas, arba kaip „vogti“ žmogų, jam to net nenutuokiant. Žinau, ilgi post‘ai boring, bet gal atleisite man už tai, nes rašau retai ir prisikaupė rimtų reikalų. Trumpai apie situaciją:

Šiandien sulaukiau skambučio su klausimu apie artėjančią konferenciją, atrodytų, įprastas reikalas, bet... aš apie tą konferenciją nieko net nebuvau girdėjęs. Pokalbis vyko maždaug taip:

– Sveiki Rolandai,

– Sveiki. Skambinu dėl kitos savaitės konferencijos, kadangi laiko nedaug, reiktų apsitarti.

– Apie kokią konferencija mes kalbame?

– O tai Linas jums nieko nesakė?

– Ne, man neskambino joks Linas.

– Kaip keista konferencija jau pirmadienį, tai kaip jūsų vadyba nesužiūrėjo?

– Kokia dar vadyba ir kas tas Linas?

– Jūsų vadybininkas.

– Visų pirma, aš neturiu jokio vadybininko ir niekada neturėjau, o antra, tai skamba kaip kažkoks nonsensas ar radijo „išdurkė“, – čia jau pradedu suvokti kas vyksta. – Tikiuosi, niekam jokių pinigų nemokėjote, nes tai skamba labai įtartinai.

– Ne, kol kas nemokėjom.

– Tai gal to ir nedarykite, nebent supainiojote mane su kitu Rolandu. (tikrai buvo tokių atvejų). Vėliau su pašnekove dar aiškinomės detales, kas čia per veikėjas, iš kur jis atsirado ir kaip taip galima skelbtis kažkieno vadybininku, kurio nei aš regėjęs, nei, kaip suprantu, ir jie net nebuvo matę.

Šis pokalbis sugražino prisiminimus apie istoriją nutikusią prieš kokius penkerius metus atgal, kai buvau sulaukęs panašaus skambučio pasiderėti dėl kainos, nes „vadybininkas“ užsiprašė drakoniškos kainos. Pradėjau kapstyti giliau ir interneto skelbimuose radau, kad yra kažkas (galbūt tas pats Linas) pardavinėjantis visus tuo metu eteryje matomus ar šiaip žinomus žmones nuo mano TV kolegų iki teatro grandų, tokių kaip mano bendravardis Rolandas Kazlas.

Iškart paskambinau Rolandui K., Marijonui M., dar kitam Rolandui M. ir sakiau, kad reikia kažkaip stabdyti tai, nes veikiama mūsų vardais, mums nė velnio nenutuokiant. Pakalbėjom, bet kolegos nenorėjo imtis kažko rimčiau, o reikėjo, nes dar ir šiandiena galima lengvai rasti tuos skelbimus („Google“ atmintis šviesi), o ir dabartinio „vadybininko“ telefono numeris toks pat.

Ar gali būti dėl to nukentėjusių? Yra ir gali.

Yra nukentėję visi tie, kurių vardai yra skelbime (-uose), nes naudojamas žmogaus prekinis ženklas, neturint dokumentu patvirtinto sutikimo dėl atstovavimo. Gali būti ir tokių, kurie pirko paslaugas tų kurie buvo skelbime ir niekada jų nesulaukė savo renginiuose su galimais paaiškinimais: liepė dirbti eteryje/teatre, užgėrė, susižeidė ir panašiai, bet žiūrėkit, mes turim kitą – tikrai ne ką prastesnį.

Jeigu kas nors esate realiai taip nukentėję, prašau, parašykite man PM, bet tik tuo atveju, jeigu tai yra konkrečiai susiję tik su mano vardu, nes dėl kolegų – jie turėtų patys kreiptis į atitinkamas tarnybas. Žinoma, turi būti ir konkretūs įrodymai, nes priešingu atveju pareigūnai tyrimo nepradės.

Pabaigai, trumpas patarimas/paaiškinimas kaip tai veikia:

Tokie mirtingieji, kaip aš jokių vadybininkų neturi, nes čia ne Los Angeles ir dirbame tiesiogiai su renginių/konferencijų organizavimo agentūromis, kurios tikrai turi tiesioginius mūsų kontaktus ir mūsų asmeniniais vadybininkais nesiskelbia.

Mūsų populiariausi atlikėjai ir grupės vadybą turi, bet jie į skelbimų portalus, kiek man žinoma, tikrai nerašinėja ir nededa internetinių tinklalapių adresų, kurie veda į niekur.

Kaip ir netikros FB paskyros, kuriose jau ne tik vardai, bet ir profesionaliai darytos nuotraukos, kas yra akivaizdžiai pažeista teisė ne tik mūsų, bet ir fotografų, kurie leidimo tam tikrai nesuteikė. Bet FB nepakanka vien parašyti, kad čia kažkas sukūrė paskyrą su tavimi, mąstau, dabar jiems nusiųsti savo DNR, gal suveiks 2 žodžiai – BŪKITE BUDRŪS“, – skelbė jis.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2024 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.