Tituluotos gražuolės Rūtos Pitkauskienės gyvenime – permainos: „Tikiu, kad niekas nevyksta be priežasties“

Tituluota gražuolė Rūta Pitkauskienė šiuo metu džiaugiasi ne tik mylima veikla bei motinyste – visai neseniai žinoma moteris taip pat ryžosi į savo gyvenimą įsileisti nemažai drąsos reikalaujančių iššūkių. Jau netrukus ją bus galima išvysti televizijos vedėjos amplua – Rūta ves sveikatos bei sveikos gyvensenos laidą „Sveikas rytojus“.

 Rūta Pitkauskienė.<br> J.Stacevičiaus nuotr.
 Rūta Pitkauskienė.<br> J.Stacevičiaus nuotr.
 Rūta Pitkauskienė.<br>D.Umbraso nuotr.
 Rūta Pitkauskienė.<br>D.Umbraso nuotr.
 Rūta Pitkauskienė.<br>O.Polomarenko nuotr.
 Rūta Pitkauskienė.<br>O.Polomarenko nuotr.
 Rūta Pitkauskienė.<br> Asmeninio albumo nuotr.
 Rūta Pitkauskienė.<br> Asmeninio albumo nuotr.
 Rūta Pitkauskienė.<br> Asmeninio albumo nuotr.
 Rūta Pitkauskienė.<br> Asmeninio albumo nuotr.
 Rūta Pitkauskienė.<br> Asmeninio albumo nuotr.
 Rūta Pitkauskienė.<br> Asmeninio albumo nuotr.
 Rūta Pitkauskienė.<br> Asmeninio albumo nuotr.
 Rūta Pitkauskienė.<br> Asmeninio albumo nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

Lrytas.lt

Feb 2, 2023, 10:48 AM

Moteris teigia, kad kvietimas tapti laidos dalimi ją labai nudžiugino.

„Prisipažinsiu, tai buvo išties maloni staigmena. Bet tikiu, kad niekas be priežasties nevyksta. Manau, jog laidos „Sveikas rytojus“ turinys labai susijęs su mano dabartine veikla. Vesti laidą man reiškia ne šiaip darbą. Jaučiu atsakomybę ir pareigą, perteikti žiūrovui svarbią informaciją bei pasidalinti profesionalų patirtimi, žiniomis. Ši nauja veikla mane įkvepia ir suteikia naujo užsidegimo tobulėti“, – pasakoja R.Pitkauskienė.

Jau ne vienerius metus Rūta dirba grožio sferoje, padėdama klientams įveikti pačias sudėtingiausias odos problemas. Kalbėdama apie savo darbą, moteris teigia, kad užsiimti tokia veikla ją inspiravo ankstesnės patirtys.

„Ilgą laiką dirbau grožio srityje, tik daugiau su grožio produktų plėtra ir marketingu. Prieš daugiau nei dvejus metus išėjau motinystės atostogų. Seniai galvojau, kad noriu permainų. Vaiko gimimas padėjo apsispręsti. Sritis, kurioje dirbau, man labai patiko – naujų produktų testavimas, analizė, gilinimasis į sudėtį, komandiruotės pas tiekėjus, susipažinimas su jų gamybos procesais, dalyvavimas įvairiose tarptautinėse mugėse, konferencijose. Visa tai buvo nuostabi galimybė kaupti žinias.

Visgi, supratau, kad šias žinias galiu pritaikyti ir toliau tobulėdama bei mokydamasi, dirbdama su žmonėmis ir analizuodama jų odos problemas. Sakoma, kad iki dvidešimties turime tokį veidą, kokį davė gamta, o vėliau tokį, kokį susikuriame patys. Todėl mano darbo tikslas yra, kad žmogus, žvelgdamas į veidrodį, kaskart džiaugtųsi pačiu geriausiu rezultatu“, – atvirauja pašnekovė.

Anot moters, nors grožio paslaugos mūsų šalyje yra pakankamai išvystytos ir toliau plečiasi, vis dar tenka išgirsti sakančių, kad norint turėti gražią odą užtenka tik reguliarios priežiūros naudojant tam tikrus produktus.

„Graži oda – visapusiškos priežiūros rezultatas. Tai ir kasdienė reguliari asmeninė higiena, nepamirštant pašalinti makiažą ir per dieną susikaupusius nešvarumus. Labai svarbu naudoti individualiai parinktas ir odai tinkamas priemones, kurios padėtų gerinti jos būklę, o ne jai kenktų. Taip pat odos grožiui įtaką daro psichologinė būsena bei fizinė sveikata.

Vien tik kosmetinės priemonės negelbės, jei būsite nepailsėję, nuolat pavargę, nereguliariai maitinsitės ar vartosite nepilnavertį, nesubalansuotą maistą, dažnai piktnaudžiausite žalingais įpročiais ar stresuosite. Net ir turint puikius genus, nesilaikant šių pagrindinių principų, anksčiau ar vėliau odoje pasirodys nepageidaujami požymiai. Reikia nepamiršti, jog sportas bei mylima veikla, darbas ar hobis, teikia žmogui džiugesį ir laimę, padeda išlaikyti jaunystę“, – gražios odos paslaptis aptaria R. Pitkauskienė.

Kalbėdama apie veido priemones, žinoma moteris pabrėžia, kad kiekvienam žmogui jas reikia pritaikyti individualiai, atsižvelgiant į kelis aspektus. O aklai pasirinktos priemonės gali tiesiog tapti pinigų išmetimų į balą.

„Galėtume manyti, kad žmonėms iki 30-ies metų pakaktų tik drėkinančių priemonių, tačiau, deja, taip nėra, nes net ir 20-metė, piktnaudžiaudama saulės spinduliais, gali turėti išskirtinai didelę odos pigmentaciją, ko pasekmė – priešlaikinis senėjimas. Taip pat pasitaiko ir tokių atvejų, kai vyresnio amžiaus asmenims, ne tik paaugliams, reikia gydyti aknę.

Dažnai nutinka ir taip, kad savarankiškai įsigyta priemonė, vien paklausius rekomendacijų rastų socialiniuose tinkluose, iš esmės netinka ir išprovokuoja tam tikras odos būkles“, – pasakoja moteris. Kad to būtų galima išvengti, anot Rūtos, derėtų savo odos sveikatą patikėti specialistams, kurie naudodami specialias priemones, norimą odos problemą gali išspręsti kur kas efektyviau.

„Procedūrose naudojamos priemonės yra didesnės koncentracijos, įvairiais metodais sustiprinamas jų patekimas į gilesnius odos sluoksnius, o tai garantuoja greitesnį ir stipresnį rezultatą. Namų linijos produktai skirti išlaikyti kurso metu pasiektą rezultatą ir toliau gerinti odos būklę, todėl vertėtų bent retkarčiais apsilankyti pas kosmetologą, kuris profesionaliai įvertintų ir parinktų geriausiai tinkančias priemones“, – pasakoja pašnekovė.

Paklausta, kas jai yra graži moteris, Rūta atvirauja, kad visgi vien gerų priemonių, procedūrų ir specialistų pagalbos neužtenka, nes grožis susideda ir iš kitų komponentų.

„Graži moteris – pailsėjusi, sveika ir laiminga, kuri laikosi asmeninės higienos bei tvarkos, pasitikinti savimi, turi savo mėgstamą veiklą ir hobį, išlaiko balansą tarp fizinės ir psichologinės sveikatos. Kartais turint vaikų ir įvairių rūpesčių tai skamba kaip neįmanoma misija, bet visgi yra įgyvendinama“, – mintimis dalinasi R.Pitkauskienė.

Žinoma moteris teigia, kad tokį modelį, kuriame savirealizacija ir laisvalaikis harmoningai veikia išvien, ji stengiasi pritaikyti ir savo gyvenime.

„Turėdama laisvo laiko, didžiąją jo dalį skiriu šeimai. Labiausiai atsipalaiduoju ir pailsiu namuose. O kai norisi įvairovės susigalvoju, kur būtų įdomu nuvykti, ką įdomaus aplankyti ar pamatyti. Man gera kartais tiesiog ramiai pasivaikščioti kartu su vaiku po miestą, rasti gražų mielą gamtos kampelį, o kartais labai norisi atsipalaiduoti, susitikti su draugais. Vasaros laikotarpiu, atsidarius golfo sezonui, mėgstu nuvažiuoti pažaisti į golfo laukus. O pastaruoju metu mano aistra tapo gilinimasis į kosmetologijos, procedūrų naujoves, naujų produktų testavimas bei žinių kaupimas apie naujausius technologinius sprendimus šioje srityje“, – apie laisvalaikį pasakoja Rūta.

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2023 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.