VASAROK SU

žiniomis ir žvaigždėmis

Vasarą prenumeruok Lrytas
PREMIUM vos už 12,99 Eur metams
ir gauk bilietą į pasirinktą koncertą
Taujėnų dvare dovanų

Žadą atimančius kadrus paviešinusi Simona Lipnė mini ypatingą progą: „Jaučiu, kad gyvenu“

2025 m. balandžio 7 d. 11:42
Lrytas.lt
Verslininkei, nuomonės formuotojai Simonai Lipnei balandžio 7-oji ypatinga. Saulėtą pirmadienį ji švenčia 32-ąjį gimtadienį.
Daugiau nuotraukų (21)
Gimtadienio proga socialiniame tinkle „Instagram“ Simona pasidalijo elegantišku vaizdo įrašu ir prasitarė, kaip jaučiasi minėdama svarbią progą.
„Bam, ir tau jau nebe 31-eri, o jau 32-eji! Metai praskriejo kaip sekundė, bet galiu pasakyti – jaučiu, kad gyvenu!
Jaučiu, kad esu geriausioje vietoje per visą savo gyvenimą! Galvoje, širdyje ir kūne. Esu laiminga, nes turiu tiek, kiek gyvenime užtenka.
Svarbiausia – nuostabią šeimą. Vyrą ir vaikus! Todėl tikiu, kad po šių stiprių, brandžių ir gilių metų kiekviena diena bus vis geresnė. Ačiū visiems, kas esate su manimi“, – džiaugėsi S. Lipnė.
Su naujienų portalu Lrytas žinoma moteris pasidalijo ir išskirtinės fotosesijos kadrais – juose Simona elegantiška ir pasitikinti savimi.
Su gimtadieniu S. Lipnę socialiniuose tinkluose jau pasveikino būrys žinomų žmonių.
Laimingo gimtadienio linkėjo TV laidų vedėja Gerda Žemaitė, dietistė Indrė Trusovė, atlikėja Gabrielė Grygolaitytė-Vasha, vizažistė Reda Mauricienė ir daugelis kitų.
Simona LipnėGimtadienisŠventė
Rodyti daugiau žymių

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2025 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.