Karolis Akulavičius mini ypatingą progą: pasidalijo itin jautriu kadru

2025 m. gegužės 30 d. 11:08
Lrytas.lt
Gegužės 29-oji dainininkui, „Grupė 2 Karolis ir Donatas“ nariui Karoliui Akulavičiui (36 m.) – ypatinga. Ketvirtadienį žinomas vyras švenčia savo gimtadienį.
Daugiau nuotraukų (7)
Šia proga socialiniuose tinkluose jis pasidalijo jautriu įrašu. Publikavo vaikystės kadrą ir nuotrauką su visa šeima – žmona ir trimis vaikais.
„Na ką… Atrodo, dar visai neseniai buvau šitas žiopčiojantis mažylis megztinyje, o man 36!
Džiaugiuosi gyvenimu, kuris pilnas spalvų, juoko ir, svarbiausia – žmonių. Aplink mane tėvai, šeima, draugai. Su kuriais ne tik įdomu gyventi, bet ir tempia į priekį, kai kartais ratai slysta.
Su jais važiuoju per gyvenimą kaip tankas. Dėkoju gyvenimui už tai, kas esu ir ką turiu!“, – dalijosi Karolis.
Naujienų portalas Lrytas pasiteiravo ir kaip žinomas vyras švęs svarbią progą.
„Minėsiu tėvų sodyboje, su plačiais pačiausiais“, – šyptelėjo jis.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.