Iš viešumos dingęs Sasha Song prabilo apie kovą su priklausomybe: „Buvote tada, kai manęs beveik neliko“

2025 m. birželio 11 d. 21:05
Lrytas.lt
Jau kurį laiką dainininkas Dmitrijus Šavrovas, geriau žinomas sceniniu vardu Sasha Song, buvo pasitraukęs iš viešumos.
Daugiau nuotraukų (22)
Popmuzikos pasaulyje hitais tapusiais kūrniais, kurie iki šiol skamba radijo eteryje, išgarsėjęs vyras pastaraisiais metais sąmoningai yra atsiribojęs nuo pramogų pasaulio.
To priežastis – kova su priklausomybe alkoholiui.
Visą šį laiką atlikėjas skyrė gydymuisi ir asmeniniam gijimo procesui. Apie tai, kad jau metus yra blaivus, Sasha Song atvirai prabilo savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje. Jautriu įrašu jis sutiko pasidalyti su Lrytas skaitytojais.
„Šiandien sueina lygiai metai nuo mano blaivybės pradžios. Ir jei šiandien galėčiau apkabinti save prieš metus, pasakyčiau: „Ačiū, kad išdrįsai pradėti.“
Ačiū Dievui ir ačiū jums, kurie buvote tada, kai manęs beveik neliko“, – jautriai rašė dainininkas.
Į šį jautrų Sashos Song įrašą sureagavo ir žinomi žmonės. Jie džiaugėsi dainininko ryžtu ir stiprybe pasikeisti.
„Šaunuolis“, – rašė kompozitorius Stanislavas Stavickis-Stano.
„Dimon! Šaunuolis“, – antrino dainininkas Egidijus Dragūnas-Selas.
„Šaunuolis“, – atlikėju džiaugėsi ir Lrytas laidos „Jokių filtrų su Saugirdu Vaitulioniu“ vedėjas Saugirdas Vaitulionis.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2025 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.