Japoniška dvasia alsuojančiame renginyje – ryškiausios šalies žvaigždės: atvyko V. Siegel ir M. Stasiulė

2025 m. birželio 18 d. 22:51
Vienoje gražiausių sostinės vietų – „Bokšto skvere“ – japoniška dvasia persipynė su vakarėjančio senamiesčio panorama. Šventiškai dekoruotame kiemelyje tylą nutraukė japoniška filosofija grįstos kosmetikos kūrėjas ir kokybę vertinantys kviestiniai svečiai, rašoma pranešime žiniasklaidai
Daugiau nuotraukų (47)
Išskirtinio renginio prestižinėje Vilniaus vietoje nesugadino besiniaukiantis dangus ir kartkartėmis smarkiau staltieses pakedantys vėjo gūsiai. Susirinkę „Bokšto skvero“ sodelyje nekantriai laukė pasirodant aukščiausios kokybės kosmetikos ir maisto papildų „Dr. Select“ įkūrėjo iš Japonijos, kurio pasididžiavimas – saugūs ir natūralūs kosmetikos gaminiai su augalinės ir gyvūninės kilmės placenta.
Inovatyvių veido, kūno ir plaukų priežiūros produktų savininką gausiais plojimais sutiko pasipuošę svečiai: verslininkė Viktorija Siegel su mama Valentina ir bičiule, nekilnojamo turto agente Monika Bliujūte, televizijos laidų ir renginių vedėja Gabrielė Martirosian, parduotuvių tinklo „Simitri“ įkūrėjas Mindaugas Lipnius, tinklalaidės „Sofos lyga“ kūrėja Milda Stasiulė, ponia Edita Lavrinovič, stilistė Irina Sinė, televizijos laidų vedėjas Edvardas Žičkus ir kt.
„Nepaisant besikeičiančios aplinkos ir visuomenės, grožis ir sveikata išlieka tuo, ko dažniausiai reikia žmonėms. Labai džiaugiuosi, kad Japonijoje ir kitose šalyse pripažinimą pelnę produktai, parduodami dešimtyje tūkstančių klinikų pasaulyje, savo nišą atrado ir Lietuvoje.
Vienas svarbiausių reikalavimų, kuriuos keliame sau – matomi rezultatai, todėl maksimalaus efekto siekiame kruopščiai atrinkdami naudojamas žaliavas ir griežtai kontroliuodami kokybę. Puoselėkime savo sveikatą ir grožį dabar, kad nereikėtų to daryti drastiškomis priemonėmis ateityje“, – susirinkusiems sakė šios šventės idėjos autorė, „Dr.Select“ atstovė Baltijos šalims Ignė Dutova.
Besigrožėdami dekoratoriaus Manto Petruškevičiaus gėlių kompozicijomis, šokėjos Miglės Dudavičiūtės meniniais intarpais, tapytojos Eglės Kurlianskaitės potėpiais ant drobės ir besiklausydami atlikėjos Gintės Sičiūnaitės atliekamų kūrinių, svečiai mėgavosi gurmaniškais užkandžiais ir diskutavo apie kasdienius grožio ritualus.
Prie japoniškos dvasios savo įvaizdžiu prisitaikiusi Milda Stasiulė kaip niekas kitas įdėmiai klausėsi, ką apie inovatyvius grožio produktus ir maisto papildus pasakoja jų įkūrėjas: dar besilaukdama pirmagimio Milda ir pati pabaigė kosmetologijos studijas, čia pat pridurdama, kad veido odos būklė po nėštumo visai nepasikeitė.
„Dėl hormonų disbalanso žindymo metu oda tapo jautresnė, lengviau išryškėja pigmentinės dėmės, tačiau aš visada atsakingai rūpinausi savo veidu. Susidėliojau aiškią odos priežiūros rutiną, nepraleisdama nė vieno žingsnio, kad ir kokios nepatogios tam sąlygos bebūtų. Žinodama, kad nėštumo metu moterims dažnai sausėja oda, lankiausi pas kosmetologę, jog tinkamai odą pridrėkinčiau. Pagimdžius niekas nepasikeitė. Tiesa, pirmosiomis kūdikio laukimo savaitėmis, ir dabar, atlikau veido būklės diagnostiką. Rezultatai buvo geresni, negu bet kada anksčiau. Vadinasi, namų darbus atlieku gerai“, – pasakodama apie veido priežiūrą pasidžiaugė Milda.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.