Socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje žinomas vyras atvirai pasidalijo pastarojo meto išgyvenimais ir profesiniais pokyčiais.
„Darbiniai iššūkiai, tarsi audra, purtė iš pagrindų – varė iš komforto zonos, vertė augti, mokytis, kartais ir abejoti. Bet viskas, kas turi pradžią, turi ir pabaigą.
Dabar – gilaus atodūsio metas. Tarsi šaltas vasaros lietus, šie išbandymai ne tik nuplovė nuovargį, bet ir pakrikštijo mane naujam etapui – aiškesniam, stipresniam, pasiruošusiam dar didesniems profesiniams ir asmeniniams žygiams.
Ačiū sau. Ačiū visiems, kurie buvo šalia. O dabar – pirmyn. Į naujas pergales, į naujas svajones, kurios jau nebeatrodo tokios tolimos“, – savo „Facebook“ paskyroje rašė E. Žičkus.
Naujienų portalui Lrytas susisiekus su žurnalistu ir pasiteiravus apie permainas, E. Žičkus pripažino, kad po 15 metų buvo priverstas stabdyti savo įmonės veiklą, kuri visus tuos metus vertėsi TV laidų, kino filmų gamyba, renginių organizavimu, reklama ir viešaisiias ryšiais.
Projektai buvo – tiek lietuviški, tiek tarptautiniai, o E. Žičkus – įmonės kūrybos vadovas ir akcininkas.
„Kūrybininkus užsmaugė nesibaigiančios mokesčių permainos, nežinomybė šiame sektoriuje.
Penktadienį nutarėme, kad nuo šiol visi tapsime laisvais kūrėjais be įsipareigojimų visoms įmanomoms institucijoms, kurios iš mūsų sumokėtų pinigų valgo gardžius dienos pietus. O mes tuo tarpu sukame galvas, kaip išgyventi toliau“, – Lrytas pasakojo E. Žičkus.
