Žinomas šalies reperis išbandė naują amplua: įvertinti rezultato rinkosi garsūs bičiuliai

2026 m. sausio 28 d. 09:21
Antradienio vakarą žinomi žmonės ir lietuviško kino gerbėjai rinkosi viename iš Vilniaus kino teatrų, kad pirmieji išvystų „Go3“ originalaus turinio serialą „Paskutinis raundas“ bei išgirstų užkulisių paslaptis. Žinomas reperis ir aktorius Vytautas Medineckas-Ironvytas debiutavo kaip režisierius. Nuo sausio 27 d. šį serialą gali pamatyti bei įvertinti ir „Go3“ televizijos žiūrovai.
Daugiau nuotraukų (139)
„Paskutinio raundo“ siužetas prasideda, kai šeši vyrai prabunda apleistame bunkeryje – surišti, su maišais ant galvų ir be supratimo, kaip čia pateko. Jie tampa žiauraus pogrindinio „kovų klubo“ dalyviais, kur galioja tik viena taisyklė – kovoti iki mirties, o dvikovos transliuojamos tamsiajame internete, kur žiūrovai iš viso pasaulio dalyvauja lažybose. Kas už to slypi?
Išskirtinėje premjeroje dalyvavo ne tik serialo kūrybinė komanda ir režisierius V.Medineckas-Ironvytas, bet ir gausybė žinomų žmonių: kovotojas Sergejus Maslobojevas, verslininkas Laurynas Suodaitis, viena garsiausių Lietuvos modelių, verslininkė Simona Starkutė, krepšininkai Kšištofas ir Darjušas Lavrinovičiai, nuomonės formuotoja Monika Šalčiūtė su draugu, turinio kūrėja Roberta Gailiūtė, „8 Kambarys“ hiphopo dueto nariai Deividas Alejūnas ir Karolis Talutis. 
Taip pat Aleksandras Makejevas, „Nešvankiai“ podcasto kūrėjai Nedas Kybartas ir Deividas Rumbutis, režisierius Emilis Vėlyvis, aktorės Milda Gecaitė, Akvilė Žirgulytė, aktoriai Tadas Gryn, Balys Latėnas, Karolis Kasperavičius, Mindaugas Papinigis, Andrius Paulavičius, Adomas Stančikas, Edgaras Bechter bei gausiai kitų lietuviško kino gerbėjų.

Eglė Kernagytė – apie garsios pavardės šleifą, legendinį tėtį ir nežinomą savo pusę

Pasak režisieriaus duonos paragavusio V.Medinecko, jam norėjosi sukurti vizualiai vakarietišką, įtraukiantį serialą:
„Neslėpsiu – niekada neturėjau tikslo tapti režisieriumi. Ilgus metus kūriau muziką, klipus, įvairius projektus ir atėjo metas išsikelti dar didesnį iššūkį – sukurti serialą. Rašydamas scenarijų ir rinkdamas komandą realistiškai vertinau mūsų galimybes. Nemačiau režisieriaus, kuris pilnai atitiktų mano viziją, o tie, kurie galėtų, mums buvo per brangūs arba patys nebūtų norėję su mumis dirbti. Todėl priėmiau sprendimą režisuoti pats“, – kaip apsisprendė tapti režisieriumi atskleidė V. Medineckas-Ironvytas.
Kalbėdamas apie žanrą ir toną, režisierius pabrėžia: „Tai kriminalinė drama apie likimus, santykius, vidines kovas ir pasirinkimus. Norėjosi sukurti intrigą, kur kiekvienas atsakymas gimdo naują klausimą, kad žiūrovas būtų nuolat įtrauktas ir pradėtų sirgti už savo herojus. Pagrindinis tikslas buvo sukurti vizualiai vakarietišką, kokybiškai nufilmuotą, įdomų ir įtraukiantį serialą. Nors mūsų biudžetas ribotas, bet siekėme, kad vaizdas, garsas, muzika bei aktorių vaidyba sukurtų „wow“ efektą,“ – sako V. Medineckas, pridurdamas, kad dialogai sąmoningai rašyti šnekamąja kalba, aktorių kalbėjimas – organiškas, tikroviškas.
Paklaustas apie aktoriaus ir režisieriaus bei prodiuserio atsakomybių susikirtimą, atsakė: „Didžiausias iššūkis buvo tai, kad vienu metu buvau režisierius, aktorius ir prodiuseris. Reikėjo ne tik vaidinti, bet ir stebėti visą procesą – kitų aktorių darbą, scenų pastatymą, bendrą vaizdą bei tilpti į filmavimo grafiką. Tai buvo sudėtinga, bet labai vertinga patirtis.“
Vytautas Medineckasdebiutasfilmas
Rodyti daugiau žymių

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.