Po žinios apie tarnybinį romaną – ministras Robertas Kaunas pasirodė su mylimąja

2026 m. kovo 12 d. 13:33
Lrytas.lt
Kovo 11-osios vakarą Lietuvos nacionaliniame dramos teatre vyko 21-ieji nacionaliniai „Lietuvos garbės“ apdovanojimai. Iškilmingo vakaro nepraleido krašto apsaugos ministras Robertas Kaunas ir buvusi jo patarėja, o dabar mylimoji Neringa Pavilonytė.
Daugiau nuotraukų (143)
Į renginį pora atvyko elegantiškai pasiruošusi Robertas vilkėjo juodą kostiumą ir puošėsi trispalvės spalvomis puošta peteliške.
Tuo tarpu Neringa rinkosi klasišką baltą kostiumėlį, prie kurio derino juodą rankinę ir aukštakulnius.
Dar praėjusių metų spalį skelbta, kad meilę R. Kaunas atrado Seime.

Dainius Novickas – apie olimpinius medalius, tėvystę ir tragišką mamos mirtį

Tuomet žurnalistams jis prisipažino, kad įsimylėjo savo patarėją N. Pavilonytę. Dirbdami kartu jie pajuto šilumą, o praėjusią vasarą vis daugiau laiko praleisdavo kartu.
„Už protą. Žmogus atsiduoda darbui, stengiasi atsakingai žiūrėti į visas užduotis, į gyvenimo situacijas. Tas labiausiai ir žavi – atsakomybės jausmas ir gebėjimas rasti kompromisus, priimti sprendimus“, – už ką įsimylėjo Neringą, KK2 komandai tada atsakė jis.
Robertas ir Neringa pažįstami buvo seniai. Kai Robertą išrinko į Seimą, Neringą jis pasikvietė vykti kartu.
„Tenka vakaroti antradieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais, būname Vilniuje. Gal natūraliai viskas tiesiog – vakarienė ar kažkoks išėjimas, atsirado daugiau temų. Viskas vyko labai savaime, kol vieną dieną supratome, kad gal reikėtų tai uždeklaruoti ir padaryti sprendimus“, – kalbėjo R.Kaunas.
Po kurio laiko jie suprato, kad yra ne darbdavys ir darbuotoja, o pora, todėl abu kartu apsigyveno R. Kauno Seimo viešbučio kambaryje.
Primename, kad „Lietuvos garbės“ apdovanojimų metu buvo pagerbti 7 kasdienybės čempionai – paprasti žmonės, darantys nepaprastus darbus.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.