Po 15 metų darbą televizijoje palikusi Karolina Liukaitytė pripažįsta, kad šis etapas buvo itin svarbi jos gyvenimo dalis. Tačiau tuo pačiu moteris neslepia, kad dabar atsirado gerokai daugiau laiko ne tik širdžiai mieloms veikloms, bet ir ryšio su mylimuoju bei vaikais puoselėjimui.