Atnaujinami Trakų viaduko remonto darbai: tikisi užbaigti dar šiemet

Akcinė bendrovė „Via Lietuva“ informuoja, kad balandžio mėn. bus atnaujinti Trakų viaduko kapitalinio remonto darbai. Planuojama, kad kelyje nuo Vilniaus į Trakus esančio viaduko remontas bus baigtas iki šių metų pabaigos.

Akcinė bendrovė „Via Lietuva“ informuoja, kad balandžio mėn. bus atnaujinti Trakų viaduko kapitalinio remonto darbai.<br>Asociatyvi D.Umbraso nuotr.
Akcinė bendrovė „Via Lietuva“ informuoja, kad balandžio mėn. bus atnaujinti Trakų viaduko kapitalinio remonto darbai.<br>Asociatyvi D.Umbraso nuotr.
Akcinė bendrovė „Via Lietuva“ informuoja, kad balandžio mėn. bus atnaujinti Trakų viaduko kapitalinio remonto darbai.<br>V.Ščiavinsko nuotr.
Akcinė bendrovė „Via Lietuva“ informuoja, kad balandžio mėn. bus atnaujinti Trakų viaduko kapitalinio remonto darbai.<br>V.Ščiavinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (2)

Lrytas.lt

Apr 11, 2024, 11:56 AM, atnaujinta Apr 12, 2024, 10:58 AM

Kapitalinio remonto metu numatomi likusių viaduko konstrukcijų (perdangos ir atramų) ardymo darbai, laikančiųjų perdangos elementų pakeitimas naujais, naujų deformacinių pjūvių, turėklų ir atitvarų, prieigų prie viaduko įrengimas bei panašūs eismo saugumui ir vairuotojų patogumui svarbūs darbai.

Pasibaigus techninio darbo projekto koregavimui ir įvykus papildomų darbų viešajam pirkimui – „Via Lietuva“ darbų atlikimo sutartį pasirašė su UAB „Tilsta“, sutarties vertė – 1,2 mln. Eur su PVM.

Trakų viaduko remontas buvo inicijuotas jau pernai, tačiau darbų vykdymo metu, atlikus paruošiamuosius ir pakloto ardymo darbus, nustatyta, jog viaduko būklė bloga, visiškai nusidėvėję ir savo funkcijų neatlieka pakloto elementai, laikančiosios konstrukcijos (atramos ir perdanga) yra smarkiai pažeistos. Tam, kad viaduką kertantiems eismo dalyviams būtų užtikrintas maksimalus saugumas, numatyta, jog viaduko atnaujinimui reikalingi didesnės apimties darbai.

Siekiant, jog „Via Lietuva“ procesai būtų vykdomi greitai, sklandžiai ir efektyviai, įmonė praėjusiais metais atliko papildomą reikalingų remontuoti tiltų ir viadukų būklės vertinimą bei peržiūrėjo vykdomus šių objektų būklės ekspertizės procesus.

„Mūsų įmonės tikslas – sklandus, greitas ir kokybiškas projektų vykdymas. Siekiame, jog ateityje tiltų ir viadukų būklė būtų įvertinta kuo tiksliau ir detaliau, todėl peržiūrėjome planuojamų remontuoti tiltų papildomus būklės ekspertizės procesus, kurie padės užtikrinti, jog tiltų ar viadukų remontams reikalingi atlikti darbai būtų numatomi pilna apimtimi“ – sako „Via Lietuva“ Projektų valdymo grupės vadovas Gediminas Katinas.

Atnaujinus į Trakus vedančio viaduko remonto darbus, kelyje A16 Vilnius–Prienai–Marijampolė ir kelyje A4 Vilnius–Varėna Gardinas, ties remontuojamu viaduku, galimi eismo organizavimo pasikeitimai. Apie eismo pokyčius vairuotojai bus informuojami papildomai įrengtais informaciniais kelio ženklais ir „Via Lietuva“ tinklalapyje www.eismoinfo.lt.

Vykstantiems į Trakus ar iš Trakų į Vilnių, rekomenduojama rinktis alternatyvius maršrutus, pvz., vykstant magistraliniu keliu Vilnius–Kaunas–Klaipėda per Grigiškes arba nusukant ties Rykantais, taip pat galima vykti senuoju keliu Lentvario link nuo Vilniaus pietinio aplinkkelio.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2024 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.