Vyras išdėstė 12 punktų, kurie užčiaups visus gėjų nekentėjus

Gėjai ir lesbietės turi galėt tuoktis ir auginti vaikus, – aš kumštį iškėlęs šaukiu! Bet visi su manim sutinka. Gyvenu aplinkoj, kur daugiau neapykantos iššaukia mano meilė animei nei vyro meilė vyrui.

  L.Ramonas išdėstė, kodėl reikia pagaliau atsikratyti homofobiškų nuotaikų.<br>  Lrytas.lt ir asmeninio archyvo nuotr. koliažas.
  L.Ramonas išdėstė, kodėl reikia pagaliau atsikratyti homofobiškų nuotaikų.<br>  Lrytas.lt ir asmeninio archyvo nuotr. koliažas.
 L.Ramonas išdėstė, kodėl reikia pagaliau atsikratyti homofobiškų nuotaikų.<br> Lrytas.lt ir asmeninio archyvo nuotr. koliažas.
 L.Ramonas išdėstė, kodėl reikia pagaliau atsikratyti homofobiškų nuotaikų.<br> Lrytas.lt ir asmeninio archyvo nuotr. koliažas.
Teksto autorius L.Ramonas žinomas savo įrašais feisbuke.<br> Asmeninio archyvo nuotr.
Teksto autorius L.Ramonas žinomas savo įrašais feisbuke.<br> Asmeninio archyvo nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Lukas Ramonas

Jun 5, 2019, 2:12 PM, atnaujinta Jun 5, 2019, 2:42 PM

Bet čia biškį iliuzija.

2018 m. sausio Lietuvoje prieš tos pačios lyties partnerystę pasisakė 69 proc. apklaustųjų, o prieš tos pačios lyties santuoką — 74 proc. Apklausa buvo palankiausia tos pačios lyties poroms per visą Lietuvos istoriją.

Kad yra daug kitaip galvojančių apie „šikninius“ — kuriuos tik šaudyt, deportuot, uždaryt ir izoliuot — sako ir interneto komentarai. O prie Kūčių stalo dėdės Kęsto irgi nepertraukiat, kai jis užvertęs devintą čierką pradeda siūlyt visus tuos iškrypėlius iškastruot. Išeina taip, kad tema visiems pabodusi, bet neiškalbėta.

Jei tingit su dėde Kęstu diskutuot, paruošiau špargalkę. Apima dažniausiai prie girto Kūčių stalo paliečiamas temas.

**Apšilimui paprastesni — 4 čierkų zona**

Kodėl turiu toleruot šituos iškrypimus???

„Tolerancija“ blogas žodis, neaiškus, klaidinantis. Tolerancija nėra meilė. Tai yra nemušimas, nepersekiojimas, nekeikimas — nu civilizuotas elgesys su kitokiais nei tu. Nereikia eit į gėjų klubą, užsimest ratų ir iš Lukrecijaus bambos gert tekilą. Tiesiog būk mandagus, nekeik, nevadink jų iškrypėliais.

Bet kad jie ir yra iškrypę, eina prieš gamtą.

Žiūrint apie kurią gamtą kalbam. Atradom apie 450 gyvūnų rūšių, kurios praktikuoja homoseksualius, biseksualius ir transeksualius santykius. Gulbės, pingvinai, albatrosai, delfinai, šikšnosparniai, ir net kačiukai su šuniukais. Tai evoliuciškai atsiradęs elgesys, kuris mažina trintį ir įtampą gyvūnų grupėje. Poravimasis su sava lytimi suteikia daugiau lankstumo ir galimybių ieškant partnerio. Kitaip tariant, žirafinai neturi daužytis snukių, kad gautų pi*t — tiesiog pi*a viens kitą, visi laimingi.

Homoseksualūs santykiai gyvūnuose dar tyrinėjami. Jų evoliucinė svarba gali būti net labai didelė. „Against Nature?“ („Prieš gamtą?“. – Red.) ekspozicijoje dirbantis zoologas sako, kad kiek jam teko matyti, kiekviena rūšis, kuri užsiima seksu, užsiima ir homoseksu.

Bet — nu koks skirtumas, tratina gyvūnai saviakus ar ne? Žmogus jau seniai ne pagal gamtą gyvena. Sakyti, kad kažkas „eina prieš gamtą“ yra nesuvokti, kokiame pasaulyje gyveni. Mes kiekvieną dieną einame prieš gamtą.

Medicina eina prieš gamtą, elektra irgi. Prieš gamtą eina: akiniai, kompai, vestuvės, kunigai, muzika. Nė vienas šių dalykų natūraliai neaptinkamas. Žinai kas dar eina prieš gamtą, dėde? Degtinė. Ar dėsi čierką ir grįši į natūralią būklę?

Tai ligos irgi natūralu. Jie yra ligoniai, juos reikia gydyt.

Amerikos psichologų asociacija dar 1973 metais išbraukė homoseksualią orientaciją iš ligų sąrašo. Šiandien nėra psichologų ar psichiatrų asociacijos, kuri homoseksualumą laikytų liga. Iškyrus Ugandoje.

Medikai pripažįsta, kad padarė klaidą įtraukdami seksualinę orientaciją į ligų sąrašą.

O kas toliau? Zoofilija? Nekrofilija?

Dėde, nu prie ko čia šitas. Homoseksualūs santykiai vyksta tarp suaugusių ir savarankiškų žmonių.

Tai vyras su trim žmonom irgi savarankiški. Įvedam šariatą ir haremus?

Nieko prieš, leiskim tuoktis ir poligaminėms šeimoms. Pats, dėde, kabindamas Genutę iš pašto suokei, kad santuoka tik popierius, svarbu, kas širdy.

Vis tiek man tie homikai šlykštūs.

Viskas gerai. Šlykštėtis — tavo teisė. Nieks jos neatims. Dar geriau — šykštulys lengvai išaugamas.

Va anksčiau skirtingų rasių poros buvo šlykštu. Sakydavo tą patį — iškrypimas, nenatūralu, reikia santykiauti tik su savo rase. Dabar kiti laikai. Juk nesišlykštėtum, jei namo parsivesčiau Beyonce?

Dėdė Kęstas: „Neparsivesi tu tos Bejoncės.“

Kala čierką, kala dar vieną.

**Einam prie esmės — 6 čierkų zona**

Bet kodėl jie demonstruojasi su tais paradais? Kiek galima visuomenę erzinti?

Vėl — visuomenė laisva, demonstruojasi visi. Kiekvieną sekmadienį žmonės demonstruoja savo tikėjimą Jėzumi. Kiekvieną rudenį pirmakursiai demonstruojasi savo universitetais. Maratonininkai demonstruojasi, kad tipo laksto.

Eitynėse „Už Lygybę“ vyksta ne blogesnė demonstracija. Tos pačios lyties poros neturi tų teisių, kurias turi skirtingų lyčių poros. Ką joms dar daryt, jei nesidemonstruot?

Kaip tai teisių neturi? Tegul už uždarų durų daro ką nori. Kas jiems dabar trukdo gyvent?

Tos pačios lyties poros negali susituokti ar registruoti partnerystės. Santuoka yra sutartis, ji sukelia daug teisinių pasekmių. Be santuokos tos pačios lyties poros:

Negali įgyti bendro turto (bendrosios jungtinės nuosavybės). Sutuoktiniai gali. Negali dovanoti vienas kitam turto nemokėdami gyventojų pajamų mokesčio. Sutuoktiniai gali. Negali būti atleistais nuo paveldimo turto mokesčio. Sutuoktiniai gali.Negali kurti bendro verslo pagal vieną verslo liudijimą. Sutuoktiniai gali. Negali būti viens kito atstovais pagal įstatymą. Sutuoktiniai gali.Negali skirtis teismine tvarka, taip sutvarkyti turto padalijimo klausimus. Sutuoktiniai gali.

Apskritai negali įgyvendinti tų teisių, kurias civilinis kodeksas garantuoja sutuoktiniams. Nuo didelių iki mažų. Va, indėlininkas sutuoktinio mirties atveju gali prieš terminą nutraukti neatšaukiamo terminuoto indėlio sutartį. Negali būti atleisti nuo baudžiako, jei nepraneša apie sugyventinio padarytą nusikaltimą. Sutuoktiniai gali.

Apskritai negali įgyvendinti tų teisių, kurias baudžiamasis, baudžiamojo proceso ir bausmių vykdymo kodeksai garantuoja sutuoktiniams. Neliudyti, gaut informaciją apie sugyventiniui iškeltą bylą, lankyti jį zonoj. Negauna atostogų sergančio sugyventinio slaugymui. Sutuoktiniai gauna.

Negauna našlio pensijos, vienkartinių išmokų sygyventiniui mirus. O sutuoktiniai, spėkit? Klasikėlė, negali įsivaikinti. Dar tūkstantis atvejų.

Tai gerai, kad negali įsivaikinti!! Kas iš tų vaikų išaugtų?

Turiu blogų naujienų tau ir gerų pasauliui, dėde. Praktiškai visi tyrimai rodo, kad tos pačios lyties porose augę vaikai niekuo nesiskiria nuo išaugintų vyro-moters porose.

Dar blogiau (geriau). Naujas mega tyrimas sako, kad tos pačios lyties porų vaikai renka geresnius pažymius mokykloje.

Tyrimas buvo atliktas Olandijoje. Nuo 1995 iki 2005 buvo stebėta milijonas vaikų iš hetero porų ir 1200 vaikai tos pačios lyties porose. 18 proc. visų vaikų buvo stebimi toliau, kol baigė vidurinę mokyklą.

Tos pačios lyties porų vaikai mokėsi geriau, nes šios poros buvo daugiau uždirbančios ir labiau išsilavinusios — tik tokios galėjo sau leisti dirbtinio apvaisinimo procedūras. Kitaip tariant, tėvų lytis nedarė jokios įtakos vaiko raidai. Svarbu buvo tėvų išsilavinimas, pajamos, šeimos santykių stabilumas ir atsidavimas. Tą sako ne tik šitas tyrimas, tą sako praktiškai visi tyrimai.

**Teprasideda kosmosai — 10 čierkų zona**

Dėdės Kęsto kairė akis jau užsilenkusi į viršų.

 „Paskaityk Bibliją, — valandą varto, pagaliau randa. — Jei vyras sugultų su vyriškiu tarsi su moterimi, jiedu abu nusikalto bjauriu iškrypimu – jie užsitraukė kraujo kaltę.“

Bl*t, dėde Kęstai, tu bažnyčioj tik po nepriklausomybės atgavimo buvai. Bet gerai. Tikintieji Biblija pažodžiui nesivadovauja. Ima iš jos, kas gera ir ignoruoja, kas pasenę. Kelios citatos iš Biblijos:

„Jei vyras sugultų su moterimi jos mėnesinių metu ir atidengtų jos nuogumą, jis atidengtų jos kraujo šaltinį, o ji atidengtų savo kraujo šaltinį. Abudu turi būti pašalinti iš jų tautos,“ — pi*otes per mėnesines? Von iš Lietuvos.

„Moterys tegul susirinkimuose tyli; kalbėti joms neleidžiama, jos turi būti klusnios, kaip skelbia įstatymas. Jeigu jos nori ko nors išmokti, tepasiklausia namie savo vyrų, nes moteriai negražu kalbėti bendruomenės susirinkime,“ — šitam pritariu :).

„Jūs, žmonos, būkite klusnios vyrams, kaip dera Viešpatyje. O jūs, vyrai, mylėkite savo žmonas ir nebūkite joms šiurkštūs,“ — kitaip tariant, moterys, jūs – mūsų gyvenimo gėlės!

„Nemurmėkite, kaip kai kurie iš jų murmėjo ir žuvo nuo naikintojo,“ – Biblija pažodžiui neveikia, nemurmėkit. Tikintieji ją skaito moderniame, laisvame, teisės viršenybės pasaulyje. Be šių dalykų Biblija tėra viduramžių vertybės viduramžių žmonėms.

Va va, pats apie toleranciją kalbi, o nori tikėjimą uždraust. Ta LGBT propaganda greit nei mąstyt, nei kalbėt laisvai neleis.

Arba, kaip rašo Vytautas Sinica: „Kiekvieną mėnesį dėl „homofobiškų pasisakymų“ ir „neapykantos kurstymo“ darbo netenka TV pranešėjai, sporto komentatoriai, valstybės tarnautojai, įmonių atstovai ir daugybė žmonių.“

Suprask, žmonės persekiojami už nuomonę, griaunami jų gyvenimai, varžoma minties laisvė ir viską daro LGBT sąmokslas. Turiu alternatyvų paaiškinimą. Biškį pakeiskime Vytauto Sinicos žodžius. Įsivaizduokime, kad jis rašė: „Kiekvieną mėnesį dėl „rasistinių pasisakymų“ darbo netenka daugybė žmonių.“

Ar perskaitę tokį sakinį nustebtumėt? Sakytumėt, kad kad veikia kažkoks „antirasistinis“ sąmokslas? Tikriausiai ne. Paprastesnis paaiškinimas būtų: nieks nenori rasistų darbuotojų, nes rasizmas yra urvinė atgyvena.

Lygiai taip pat, nors didžioji Lietuvos dalis nežiūri į LGBT super palankiai, daug darbdavių nenori turėti nieko bendro su urvinukais. Tavo teisė galvoti ir sakyti ką nori. Darbdavio teisė pasirinkti darbuotoją. Darbdavys nenori rinktis homofobo.

Žodžio laisvė reiškia, kad valstybė negali riboti tavo žodžio. Ji negarantuoja, kad lengvai susirasi darbą, kai esi viduramžiško mąstymo. Lygiai taip pat nieks tavęs neimtų į normalų darbą, jei tikėtum ir rengtumeisi kaip vampyras.

Aš, jei būčiau darbdavys, imčiau rasistus ir homofobus, man urvinukai netrukdo. Bet pramesčiau antivaxerius, klimato kaitos neigėjus ir visus kitus, kurie aktyviai kovoja prieš mūsų sveikatą ir aplinką. Kiekvienas renkasi su kuo imtis bendrų reikalų, su kuo ne. Žodžio laisvė čia ne prie ko.

Tu galva galvok. Žmonija išnyktų, jei visi būtume homikai.

Taip. Žmonija taip pat išnyktų, jei visi būtume Instagramo influenceriai, nė vieno naudingo gebėjimo neturintys. Bet taip nėra ir nebus, bent jau gėjų atveju.

**19 čierkų zona**

Dėdė Kęstas lūžęs, ryt nieko neprisimins. O tu ką tik sužinojai, kaip tuos gėjus paaiškint savo vaikui.

***
Nuomonės autorius Lukas Ramonas - žinomas autorius, besidalijantis savo tekstais internete. Šis jo įrašas iš feisbuko buvo pašalintas kaip netinkamas skelbti.

Ši subjektyvi autoriaus nuomonė nebūtinai sutampa su redakcijos: už skaitytojo turinį lrytas.lt neatsako.

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2023 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.