Nuo mažens tėvai mane mokė nesikišti į kitų šeimų vaidus ir barnius. Bet, panašu, to mokė ne visų tėvai...
Žiūrėdamas LNK laidą „Bučiuoju. Rūta“ net išsižiojau – dviejų žmonių santykius ir santuoką prieš kameras aptarinėja jų esamos asistentės, buvusios ar tai esamos patarėjos!
Nežinau, dėl ko Suodaičiai susipyko ir skiriasi, bet... Iš to, ką išgirdau laidoje, galiu pasakyti, kad aš jau seniausiai būčiau pabėgęs. Nesistebiu, kad šeima iširo. Bet kuriai, net ir darniausiai įsimylėjėlių šeimai sunku būtų atlaikyti.
Užjaučiu tuos influencerius! Nemaniau, kad toks sunkus jų gyvenimas... Kaip gyventi visiems jų šeimos nariams!?
Tie uždirbami milijonai milijonais, bet būčiau išprotėjęs, žinokit, tokioje gausoje gyvendamas: uošvė, jos vyras, dvi auklės ir dar asistenčių pulkelis kiaurą parą sukasi aplink!
Ta prasme, kas ir kiek ilgai sugebėtų gyventi darnoje ir meilėje, jei namuose, netgi savo miegamajame, nuolatos sukiotųsi tokia gausi pašalinių žmonių svita?
Ir dar, negana to, susivaidijus nueitų į laidą ir išpasakotų visas šeimos detales ir nešvarius skalbinius iškabintų prieš kameras?
Kaip nesipykti tokioje aplinkoje, kai nebėra privačios ir intymios erdvės ne tik sutuoktiniams, bet ir sau patiems?
Seniau tikrai daug šeimų gyvendavo susispaudusios, glausdavosi viename butelyje ar namelyje kelios kartos.
Aš pats esu augęs gausioje šeimoje su kalnu pusbrolių ir pusseserių – mama su tėvu ir vaikais glaudėsi pas tėvus, pas kuriuos gyveno dar ir dviejų jos seserų (mano tetulių) gausios šeimos. Tai ką galiu pasakyti – ir kelerių metų nereikėjo, kad visų trijų dukrų santuokos subyrėtų...
Aš pats savo žmonai esu pasakęs – mūsų tėvai visada laukiami, gali atvažiuoti į svečius, gali atvažiuoti atostogų ilgesniam laikui, bet gyventi – tikrai ne! Po vienu stogu niekada neišsiteks du šeimininkai ar dvi šeimininkės.