Orai
Lrytas.tv
Horoskopai
TV programa
Laikraščio prenumerata
Lrytas EN
Kontaktai
Naujausi
Skaitomiausi
Lietuvos diena
Verslas
Sportas
Pasaulis
Žmonės
Sveikata
Daugiau
Gyvenimo būdas
Būstas
Bendraukime
Mokslas ir IT
Auto
Gamta
Maistas
Augintinis
Kultūra
Komentarai
Fotogalerijos
Projektai
Lrytas EN
Lrytas Premium
Karas Ukrainoje
Žalioji erdvė
FIFA 2026
Ačiū, Prezidente
Europos burės 2026
Darbo skelbimai
Bendraukime
Reporteris
Grybautojai jau džiaugiasi pirmuoju miško derliumi: parodė savo laimikį
2023 m. liepos 3 d. 17:27
Ieva
Lietuvoje jau atidarytas grybavimo sezonas. Grybautojai su „Bendraukime“ skaitytojais pasidalino pirmuoju miško gėrybių derliumi.
Daugiau nuotraukų (4)
Skaitytojos Ievos atsiųstose nuotraukose užfiksuotas gausus grybautojų laimikis.
„Sekmadienį po kelių drėgnesnių dienų Trakų rajono miškuose buvo surinktas pirmasis voveraičių derlius“, – džiaugėsi gausią pintinę grybų pririnkusi Ieva.
Susiję straipsniai
Kaunietis apstulbo: prie Vilniaus katedros auga grybai
Gamtos išdaiga – penkiakotis raudonikis
grybai
grybautojai
Trakai
Rodyti daugiau žymių