Lara Adžgauskienė sakė, kad jos kelio pati pradžia buvo chiromantija. Savo gabumus ji paveldėjo iš savo senelio, turėjusio ekstrasensinių gebėjimų, tik jis apie tai anuomet nekalbėjo. Visgi jis leido anūkei suprasti, kad už ribos, kurią matome, yra kažkas daugiau.
„Susilietimą su
magija gavau per tėvo dovaną, kai jis man padovanojo chiromantijos rankraštį, jam duotą matematikos mokytojo, ir sakė – nori, imk, skaityk. Aišku, tai buvo praryta per naktį, pradėta tikrinti, ar tikrai veikia“, – atsiminė Lara.
Laidos vedėja pastebėjo, kad pašnekovė pati save vadina
ragana. Ši atsakė, kad žodis
ragana kilęs nuo žodžio „regėti“, tai moteris, kuri mato daugiau.
„Tai gražus lietuviškas žodis, kurio teigiamą įvaizdį norėtųsi atstatyti, užuot kalbėjus apie raganą, kuri kiša vaikus ant ližės į krosnį ir užsiima juodais darbais“, – sakė Lara, vėliau prasitarusi, kad pagrindinė jos įgyta profesija – dailėtyra.
Laidos vedėjai paklausus, kaip atskirti, kuri
ragana yra gera, o kuri galbūt turi ir tamsių paskatų, viešnia atsakė: „Mano vienas pirmųjų mokytojų sakydavo, kad
magija yra
magija, ji nei balta, nei juoda, o kokiu keliu eisi – yra tavo paties pasirinkimas. Tomis pačiomis žirklėmis gali ir nukirpti žmogui gyvybę, ir atkirpti medžiagą, ant kurios užrašysi maldą, kuri suteiks žmogui pakylėjimą ir išėjimą į šviesą.“
Ragana teigė, kad viskas pasaulyje yra susiję ir neretai žmogus, net ir būdamas labai geras, nuo aplinkos apsivelia nešvarumais, kartais jam reikia pagalbos, kad tą jo lauką apvalytų.
Juk kiekvienas žmogus turi tam tikras emocijas, teigiamas ir neigiamas, pyksta, pergyvena, jaučia pavydą – tad galima įsivaizduoti, kad kiekvienas žmogus sėdi stiklainyje, o kiekviena neigiama emocija – tarsi vatos įmetimas į tą stiklainį. Ten kaupiasi ir mūsų savigrauža, neigiamas savęs vertinamas ir aplinkinių pajuntamos blogos emocijos mūsų atžvilgiu.
Ilgainiui stiklainis užsipildo tais nešvarumais ir mes nebematome pasaulio spalvų, o pasaulis – mūsų spalvos. Žmogui pasidaro negera, liūdna – tad karts nuo karto reikia tą stiklainį išvalyti. „Tuo aš ir užsiimu“, – teigė Lara.
Prakeiksmas lydi 7 kartas
Laidos vedėjos paklausta, ar žmogus gali susiimti ir išsivalyti tą stiklainį pats,
ragana atsakė: „Jeigu žmogus užsiima dvasinėmis praktikomis, jis dalinai gali apsivalyti, supratęs, kad tai yra darbas su savimi – aš medituoju, sveikai valgau, stengiuosi. Bet būna tokių dalykų, kaip giminės prakeiksmas, kurie neduodami šiaip sau.
Jeigu žmogus padarė labai blogą dalyką, tarkim, masinės žudynės, prievartavimai – ir auka pasako: „Aš tave prakeikiu“, tai gali tęstis per 7 kartas ir daugiau, kiekviena karta turės atsakyti už tai, ką padarė tas prosenelis, ir tai labai sunku nuimti – galima suminkšti, o visiškai nuimti neįmanoma. Kaip sakoma, stenkis būti geras, dar geresnis – galbūt ten išgirs.“
Ką prisitrauki – tą ir turi
Laidos vedėja pašnekovės paklausė, ar gali būti ritualas pinigams pritraukti, kurio dėka
pinigai tarsi pradėtų kristi iš dangaus?
„Žmogus gali gauti galimybę aktyvuoti savo energiją.
Pinigai irgi turi savo energiją – jie priima tavo šilumą, tavo meilę, tavo dėmesį, ir jeigu tu teisingai moki su tuo kontaktuoti, tai nukreipia tavo pastangas – bet turi jas dėti pats. Jei sėdėsi kasą nuleidęs ir lauksi, kol
pinigai ateis – žinoma, jie neateis. Bet jei tu sąmoningai turėsi ketinimą, ko nori pasiekti – tu pasieksi lengviau, greičiau ir ta pinigų energija su tavim pradės draugauti“, - sakė
ragana.
O kaip su meilės ritualais? Čia, pasak Laros, vėlgi galioja traukos dėsnis – ką prisitrauki, tą ir turi. Ir jeigu, tarkim, moteris nemyli pati savęs, ji neturi teisės prašyti Visatos, kad kiti ją mylėtų – juk ji nemyli paties artimiausio žmogaus, žiūrinčio į ją iš veidrodžio.
„Kai tu pradedi mylėti save, džiaugtis gyvenimu, į savo traukos lauką prisitrauki tokius pat mylinčius laimingus žmones. Laimingi žmonės visada ras vienas kitą“, – sakė
ragana.
Angelai girdi mūsų norus
Laidos vedėjai pastebėjus, kad panašiai gali būti ir su pinigais – Lietuvoje žmonės įpratę jų neaukštinti, nors ir nori jų turėti, – Lara priminė, kad tam tikru metu Lietuvoje buvo vaikams diegiama, kad būti turtingam yra gėda, tai kažkas nešvaraus, nes negali savo jėgom sąžiningai būti turtingas.
„Ta nemeilė pinigams pas žmones įsišaknijo, atrodo – aš nevertas. Bet galiu pasakyti, kad angelai mūsų norus girdi – vienas sėdi ant vieno peties, kitas ant kito, ir juos užsirašinėja. Ir jeigu tu sakai – oi, kaip man blogai, aš neturiu pinigų, kaip man nesiseka – visata girdi, ji neiginio nesupranta. Angelas kasdien girdi, kaip nuostabi graži moteris nori, kad jai nesisektų – na, tą ir duoda“, – dėstė Lara.
Ir pridūrė, kad neiginiai mūsų kalboje pritraukia neigiamus dalykus.
„Aš rekomenduoju žmonėms nors pusvalandį kartą per savaitę nenaudoti nei vieno neiginio – bet vien šiame mano pasakyme jau trys neiginiai, nes mūsų kalba yra siaubingai jais užteršta, be jų kalbant net kalba sulėtėja – na, bet tokia treniruotė išgrynina mąstymą. Pasistengus išvalyti mąstymą nuo neiginių į jų vietą ateis teiginiai“, – aiškino Lara.
Ji pastebėjo, kad žodžiai turi stiprią vibraciją, štai ir užkalbėjimai veikia – nes tai yra vibracija, sudėliota tam tikra eilėtvarka ir pastiprinta asmenine energija, ir kai tu tikrai žinai, kokį tikslą turi pasiekti, ta vibracija daug kartų sustiprėja.
Tad ir norint pritraukti pinigų, reikia pradėti nuo savęs ir savo santykio su jais. „Tai gali būti labai paprasta – žmonės tik įsivaizduoja, kad ritualas yra kažkas labai sudėtingo. Štai aš paimu pinigus – mėgstu grynuosius pinigus, tada jauti jų svorį, vibraciją, juos lieti – ir duodi jiems savo šilumą, sakai – ateikit, pinigėliai, atsiveskit savo vyresnius brolius ir seseris. Gali ir pastatyti jiems kokį smilkalą, kad gautų aromato. Ir kaip bebūtų keista,
pinigai po tokio veiksmo pradės judėti, jie jaučia, kad tu jiems duodi dalį savo energijos – ir jie duos dalį savo energijos tau“, – patikino Lara.
Likimą galime pakeisti
Laidos vedėjai pastebėjus, kad žmogui gyvenime yra numatyti keli keliai, keli pasirinkimai, būrėja pritarė, kad ir ant žmogaus delno yra linijų – Gyvenimo, Širdies – kurios nesikeičia, bet yra ir linijų, kurios pasiduoda mūsų pasirinkimams. Jei pastebi ženklus, gali aplenkti tam tikrus išbandymus.
„Likimo linija pas vienus užbrėžta taip, kad kitaip nebus. Pas kitus jos beveik nėra – reiškia, kad turi galybę pasirinkimų. Dar pas kitus ji makaluojasi kaip gyvatė, jei žmogus neapsisprendęs.
Galiu apie save pasakyti, kad aš ilgai priešinausi grįžimui – grįžimui, nes, matyt, anksčiau irgi buvau
ragana praeituose gyvenimuose – galvojau, aš juk dailėtyrininkė, bet gyvenimas vedė taip, kad aš grįžau į magiją, į tą stebuklų pasaulį. Ir kai pažiūrėjau į savo ranką – pradžioje mano Likimo linija buvo kaip punktyras, o kai aš apsisprendžiau, ji per du mėnesius susiliejo į vientisą ryškią tėkmę. Man pačiai tai buvo stebuklas – vadinasi, mes galime keisti savo likimą“, – patikino L.Adžgauskienė.