R. Karbauskis paaiškino: atsistatydinimą lėmė siekis palaužti valstybę apiplėšusias jėgas

Netikėtai apie traukimąsi iš Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos Seime seniūno ir Kultūros komiteto pirmininko pareigų pranešęs Ramūnas Karbauskis sako, kad pagrindinis tokio sprendimo tikslas – susitelkti į betarpišką bendravimą su žmonėmis visoje Lietuvoje. Politikas pažymi, kad jo sprendimą lėmė ne baimė ir tai nėra atsitraukimas. R. Karbauskio teigimu, tai buvo būtinas žingsnis, siekiant galutinai palaužti valstybę apiplėšusių jėgų pasipriešinimą.

R.Karbauskis paaiškino: atsistatydinimą lėmė siekis palaužti valstybę apiplėšusias jėgas .<br>M.Patašiaus nuotr.
R.Karbauskis paaiškino: atsistatydinimą lėmė siekis palaužti valstybę apiplėšusias jėgas .<br>M.Patašiaus nuotr.
Ramūnas Karbauskis.<br>T.Bauro nuotr.
Ramūnas Karbauskis.<br>T.Bauro nuotr.
Ramūnas Karbauskis.<br>V.Skaraičio nuotr.
Ramūnas Karbauskis.<br>V.Skaraičio nuotr.
Ramūnas Karbauskis.<br>T.Bauro nuotr.
Ramūnas Karbauskis.<br>T.Bauro nuotr.
Ramūnas Karbauskis.<br>M.Patašiaus nuotr.
Ramūnas Karbauskis.<br>M.Patašiaus nuotr.
Ramūnas Karbauskis.<br>M.Patašiaus nuotr.
Ramūnas Karbauskis.<br>M.Patašiaus nuotr.
Ramūnas Karbauskis.<br>V.Skaraičio nuotr.
Ramūnas Karbauskis.<br>V.Skaraičio nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

Benas Brunalas, ELTA

Feb 1, 2020, 12:36 PM, atnaujinta Feb 1, 2020, 5:34 PM

Skelbs apie valstiečių pasiekimus

„Vakarykščiame Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Tarybos posėdyje pranešiau apie ketinimą pasitraukti iš Seimo LVŽS frakcijos seniūno ir Kultūros komiteto pirmininko postų. Pagrindinis tokių sprendimų tikslas – susitelkti į betarpišką bendravimą su žmonėmis visoje Lietuvoje“, – šeštadienį socialiniame tinkle facebook rašė R.Karbauskis.

Jo teigimu, valstiečiai šią kadenciją padarė daugybę gerų darbų valstybei ir Lietuvos žmonėms, tačiau, akcentuoja jis, priešiška propaganda visa tai sumenkina. Todėl, samprotauja R. Karbauskis, nėra kitos išeities, kaip tik apie pasiekimus skelbti betarpiškai, bendraujant su piliečiais.

„Padarėme daugybę darbų, kurie gerina žmonių gyvenimą, stiprina valstybę, bet mums priešiška propaganda kas dieną tai menkina, pereidama į patyčių stilių. Kito kelio pasiekti žmones mes neturime, tik tiesioginis bendravimas, kada galime pasidalinti visa informacija, pasidžiaugti progresu, įvertinti padarytas klaidas. Tris metus dirbau Seime. Jis priėmė paskutinį, ketvirtąjį, 2020 metų biudžetą.

Visi svarbiausieji šios Seimo kadencijos įstatymai priimti arba parengti priėmimui. Dabar galiu susitelkti į tai, kas tampa svarbiausiu uždaviniu šių rinkiminių metų laikotarpyje – paklausti žmonių, ar jie nori, kad mes tęstume pradėtus darbus, ar valdžia turi atitekti tiems, kurie visus mūsų pasiekimus nori panaikinti. 2016 metais taip aiškiai nesuvokiau, kiek daug buvusios valdžios padarė žalos valstybei, tautai per tokius projektus kaip LEO LT, Visagino atominė elektrinė, kai praskolino šalį pasiimant kreditus kelis kartus didesnėmis palūkanomis nei buvo galima“, – teigė R.Karbauskis.

Atsistatydinimas – ne atsitraukimas

Politikas pabrėžė, kad priimtas sprendimas trauktis iš kelių užimamų pozicijų nėra atsitraukimas. Tai, pasak jo, būtinas žengti žingsnis, siekiant gerinti Lietuvos žmonių gyvenimą ir galutinai palaužti valstybę apiplėšusių jėgų pasipriešinimą.

„Dabar aiškiai matau, kaip tie pseudo patriotai, nesąžiningi verslininkai, biurokratai bando desperatiškai apsaugoti savo galias, įtaką, kad galėtų toliau vogti iš valstybės, skurdinti Lietuvos žmones. Man sakoma, jog mes pajudinome tokius didelius interesus, kad mus tiesiog sutraiškys.

Lietuva yra teisinė valstybė, todėl vienintelis kelias mus pašalinti – rinkimai, kuriuose viskas bus tautos valioje. Nesame vieninteliai, nepakartojami, esame žmonės, kurie mylime savo šalį ir turime stuburą kovoti už teisingesnę, turtingesnę Lietuvą ir visos tautos gerovę.

Mano žingsniai nėra atsitraukimas, baimė, išskaičiavimas, darau tai, kas būtina, jog po šių metų Seimo rinkimų galėtume toliau gerinti Lietuvos žmonių gyvenimą ir galutinai palaužti valstybę apiplėšusių jėgų pasipriešinimą“, – aiškino LVŽS lyderis.

Primename, kad penktadienį R.Karbauskis paskelbė, jog traukiasi iš Seimo valstiečių frakcijos seniūno ir Kultūros komiteto pirmininko pareigų.

Norėdami komentuoti turite prisijungti.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2024 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.