Lietuvos etnografijos muziejuje Rumšiškėse šįvakar atgimė senosios tradicijos – minios žmonių iš visos Lietuvos nuo pat ankstyvo vakaro čia rinkosi minėti Joninių. Visgi vakare linksmybės tik prasidėjo, mat po laužo kūrenimo, Jonų ir Janinų sveikinimo, paparčio žiedo paieškų, vainikų plukdymo, naktišokių ir koncertų žmonės čia suranda jėgų dar ir pasitikti saulę. Jaukios šventės akimirkos – Lrytas fotografo Gintauto Bitvinsko kadruose.