Netoli Japonijos pakrantės smogė 6 balų žemės drebėjimas

2017 m. spalio 6 d. 14:00
Japonijoje netoli Fukušimos prefektūros krantų penktadienį įvyko 6 balų žemės drebėjimas, bet apie cunamio pavojų nepranešama, sakė pareigūnai.
Daugiau nuotraukų (1)
Drebėjimo židinys buvo seklus, 10 km gylyje. Požeminiai smūgiai buvo užfiksuoti 16 val. 59 min. vietos (10 val. 59 min. Lietuvos) laiku, o jų epicentras buvo už 255 kilometrų į rytus nuo Išinomakio miesto, informavo JAV Geologijos tarnyba (USGS).
Pasak Japonijos meteorologijos tarnybos, dėl šio žemės drebėjimo cunamis negresia.
2011 metų kovo mėnesį 9 balų žemės drebėjimas sukėlė milžinišką cunamį, nusinešusį tūkstančius žmonių gyvybių ir sukėlusį avariją Fukušimos 1-ojoje branduolinėje jėgainėje. Ši branduolinė krizė yra didžiausią pasaulyje nuo 1986 metais įvykusios Černobylio atominės elektrinės katastrofos.
Japonijažemės drebėjimasCunamis
Rodyti daugiau žymių

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.