Čempionų lygos siurprizas: Barysavo BATE 3:1 patiesė Miuncheno „Bayern“ (video)

Antrasis Čempionų lygos turas jau nuo pat pirmųjų rungtynių minučių pateikė ne vieną staigmeną. Net trims Europos elitui priklausantiems klubams teko gelbėtis kovoje su ne tokiomis galingomis komandomis.

„Bayern“ (raudoni marškinėliai) ir BATE susitikimas.<br>AP

Oct 3, 2012, 1:01 PM, atnaujinta Mar 16, 2018, 9:39 AM

Skaudžiausiai baigėsi F grupės rungtynės tarp Miuncheno „Bayern“ ir Barysavo BATE, kur Baltarusijos komanda 3:1 nugalėjo vokiečių galiūnus.

Vokiečius priėmę BATE futbolininkai antausį garsiesiems varžovams sudavė jau 23 minutę, kuomet įmušė A. Pavlovas. „Bayern“ niekaip nepavyko išlyginti rezultato, o 78 minutę V. Rodionovas smeigė dar vieną įvartį.

90 minutę F. Ribery nuginklavo varžovų vartininką, tačiau BATE per pridėtą laiką dar kartą sudavė antausį varžovams – įmušė Renanas.  BATE laimėjo 3:1.

„Manchester United“ sirgaliams taip pat teko pasinervinti – H grupės rungtynėse jų varžovai Klužo CFR įmušė 14 minutę – pasižymėjo P. Kapetanos.

Nors Klužo komanda ir mėgino demonstruoti ambicijas, jie nesugebėjo atsilaikyti prieš Alexo Fergusono smogikus. „Raudonųjų velnių“ strategas Čempionų lygos rungtynėse į priekį pastatė du puolėjus, esančius tarp geriausių pasaulyje – Wayne'ą Rooney ir Robiną van Persie. Būtent šie žaidėjai ir sutrypė Klužo ekipos viltis kovoti dėl taškų – įvarčiai krito 29 ir 49 minutėmis, abu kartus įmušė R. Van Persie, o rezultatyvius perdavimus atliko W. Rooney.  Mačas „Manchester United“ naudai baigėsi 2:1.

Trečiasis mačas, kuriame pirmasis įvartį praleido favoritas vyko Italijoje. „Juventus“ vartų sargui G. Buffonui kamuolį iš tinklo traukti prireikė jau 23 minutę, kuomet įmušė "Šachtar" atstovas A. Teixeira.

Tiesa, po poros minučių skirtumą išlygino L. Bonucci. E grupės mačas baigėsi 1:1.

Trofėjaus savininkai Lonono „Chelsea“ futbolininkai vargo su „Nordsjaelland“ nepatyrė. „Chelsea“ E grupės rungtynėse triumfavo 4:0. Įvarčius įmušė Mata (33, 82), D. Luizas (80) ir Ramiresas (89).

Pasaulio klubų reitingo lyderiai „Barcelona“ G grupėje 2:0 nugalėjo „Benfica“ ekipą. Katalonai išsiveržė jau 6 minutę, kuomet įmušė A. Sanchezas. 55-ąją pranašumą padidino C. Fabregasas.

88 minutę „Barcelona“ prarado žaidėją, nes S. Busquetsui buvo parodyta raudona kortelė.

Du Maskvos „Spartak“ futbolininkai po Čempionų lygos G grupės rungtynių su Glazgo „Celtic“, kurias rusai pralaimėjo 2:3, aikštę paliko itin skirtingų nuotaikų.

Nors „Spartak“ pralaimėjo, legionierius Emanuele'is Emenike džiaugėsi, jog padarė viską ką gali – jis 41 minutę išlygino rezultatą, o 48-ąją Maskvos komandą išvedė į priekį.

Galvą nuleidęs aikštę po finalinio švilpuko paliko Dimitrijus Kombarovas, kuris 71 minutę netyčia kamuolį nukreipė į savo vartus, taip išlygindamas rezultatą 2:2.

Papildomo nemalonaus jausmo vedamas aikštę turėjo palikti ir dar vienas futbolininkas – Juanas Insaurradle, tačiau šis žaidėjas iš aikštės išėjo dar 63 minutę, gavęs raudoną kortelę.

Itin nesėkmingai susiklosčiusiame G grupės mače „Spartak“ smūgį sudavė Georgios Samaras, įmušęs jau 90 minutę ir leidęs „Celtic“ ekipai įsirašyti tris taškus.

Pirmąjį įvartį įmušė Gary Hooperis.

Kitos rungtynės:

H grupė

„Galatasaray“ - „Braga“ 0:2. R. Micaelis (27), Alanas (90+4).

F grupė

“Valencia” - “Lille” 2:0. Jonas (38, 75). 86 minutę M. Debuschy („Lille“) gavo antrąją geltoną kortelę.