L. Pilibaičio vienuolikė nepateko į Vengrijos futbolo lygos taurės turnyro pusfinalį

Vengrijos futbolo čempionato lyderis Lino Pilibaičio Dėro ETO klubas trečiadienį atsakomąsias

Visą susitikimą trečiadienį žaidęs lietuvis 67-ą minutę buvo įspėtas.<br>V. Balkūnas

BNS ir lrytas.lt inf.

Mar 7, 2013, 3:56 PM, atnaujinta Mar 10, 2018, 10:03 AM

Vietą pusfinalyje „Egri FC“ futbolininkams garantavo pergalė pirmosiose rungtynėse namuose rezultatu 4:1.

Visą susitikimą trečiadienį žaidęs lietuvis 67-ą minutę buvo įspėtas.

Po įvartį šeimininkams pelnė Nemanja Andričius (6 min.), Giorgis Kvilitaia (26 min.) ir Rokas Kronaveteris (79 min.).

Svečių gretose dusyk pasižymėjo Gaboras Koosas (49 ir 64 min.), dar vieną įvartį įmušė Norbertas Nemethas (36 min. iš 11 m baudinio).