Tarptautiniame vaikų futbolo turnyre – Trakų ir Kauno rajono futbolininkų triumfas

Praėjusį savaitgalį Kauno rajone esančioje Girionių gyvenvietėje vyko

Vygandas Trainys

Aug 13, 2013, 11:00 AM, atnaujinta Mar 1, 2018, 11:44 PM

Miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos stadione surengtose varžybose dalyvavo 300 moksleivių, suskirstytų į 7-8 metų ir 10-11 metų dvi grupes.

Vyresnių berniukų turnyre niekas neprilygo Trakų futbolininkams. Antrą vietą laimėjo britai - Linkolnšyro „East Coast Junior“ komanda. Treti liko jaunieji Kėdainių „Nevėžio“ atstovai.

Aštuonmečių grupėje nugalėjo šeimininkų klubas „Girionys“. Antrą vietą užėmė Kaliningrado „Baltika“ (Rusija), trečią - Kauno „Ąžuolas“.

Prieš 5 metus įkurto „Girionių“ klubo direktoriaus Aurimo Ivaškevičiaus troškimas - užauginti profesionalių futbolininkų komandą.