„Trakai“ A lygoje atsigavo – palaužė „Atlantą“ 3:0

Galiausiai pergalę šventė „Trakai“<br>M.Patašiaus nuotr.

2016-08-10 19:49, atnaujinta 2017-05-16 06:44

Lietuvos futbolo A lygoje į nesėkmių duobę patekęs „Trakų“ klubas, per kelis turnyro turus praradęs lyderio poziciją, galiausiai atsitiesė ir pajuto pergalių skonį. Ir būtent tada, kuomet to reikėjo labiausiai – trakiškiai namie sugebėjo įveikti juos turnyro lentelėje beveik pasivijusią Klaipėdos „Atlanto“ komandą 3:0 (0:0).

Savo žiūrovų akivaizdoje „Trakai“ svečius palaužė per 6 minutes – antrajame kėlinyje 70-ąją ir 76-ąją min. įvarčius pelnė Aleksandras Byčionokas ir Artiomas Gurenka.  Baigiantis dvikovai raudoną kortelę pamatė klaipėdietis Marius Adamonis, o dešimtyje likę „Atlanto“ futbolininkai dar kartą traukė kamuolį iš savo vartų: 90-min. pasižymėjo Nerijus Valskis.

„Trakai“ atitrūko nuo „Atlanto“ 4 taškais ir dabar po 21 mačo turi 43 taškus bei įsitvirtino antroje pozicijoje. Pirmauja šalies čempionas Vilniaus „Žalgiris“, po 19 rungtynių turintis 44 taškus.