Emocingas sirgalius iššaukė diskusijas: vien dėl to komanda nusipelno pralaimėti

Kai meilė mėgstamai komandai tokia didelė, vos vienas įvartis gali išspausti neišpasakytas emocijas.

„Napoli“ sirgaliaus reakcija sukėlė įvairių nuomonių.<br> Lrytas.lt montažas

Dec 13, 2018, 10:02 AM, atnaujinta Dec 13, 2018, 10:03 AM

Interneto socialiniuose tinkluose plačiai paplito vaizdo įrašas, kuriame matyti, kaip UEFA Čempionų lygos rungtynėse tarp „Liverpool“ ir „Napoli“ komandų, pastarosios sirgalius lieja ašaras.

Atrodytų nieko keista, tačiau sirgalius į ašaras puolė ne rungtynių pabaigoje, kai jau buvo aišku, kad „Napoli“ pralaimės 0:1, tačiau dar pirmojo kėlinio gale, kai 34-ąją minutę „Liverpool“ puolėjas Mo Salah mušė įvartį.

Sirgalius susilaukė daug dėmesio, o internautai labai stebėjosi tokia sirgaliaus reakcija, kadangi pataisyti situacijai italai turėjo dar daugiau nei 50 minučių. Buvo teigiama, kad ašaros lietos akivaizdžiai visiškai netinkamu metu.

Kai kurie asmenys teigė, kad vien dėl tokios kvailos reakcijos, Italijos klubas nusipelno pralaimėti.

„Napoli“ komandai, norint žengti į kitą etapą būtų pakakę ir lygiųjų, o „Liverpool“ klubui pergalė buvo tiesiog privaloma.

„Liverpool“ komanda išpildžiusi tai, ko jai ir reikėjo, laimėjo rungtynes minimalia persvara, C grupėje užėmė antrąją vietą ir pateko į kitą etapą.

„Napoli“ liko trečia ir sezoną pratęsti turės UEFA Europos lygoje.