UEFA Tautų lyga: sveiką kailį išnešę anglai bei įvarčių fiesta Portugalijoje Visų rungtynių rezultatai

Vis labiau įsibėgėjanti UEFA Tautų lyga tęsia savo rungtynių maratoną. Šeštadienį buvo sužaistos ketverios A pogrupio rungtynės. Islandija namuose priėmė Angliją, Europos čempionai portugalai savo aikštelėje sutiko Kroatija, danai surėmė ginklus su belgais bei Švedija susigrūmė su Prancūzijos vienuolike.

Portugalija šventė įtikinamą pergalę.<br>Scanpix nuotr.

2020-09-06 08:59, atnaujinta 2020-09-06 11:31

Islandijos futbolininkai pirmajame kėlinyje turėjo atlaikyti tikrą Anglijos priekinės linijos vartų šturmą, visgi pastariesiems nepavyko pasižymėti iki pat ketvirčio pabaigos.

Antrajame ketvirtyje ir toliau savo progų nerealizavę anglai kamuolio į vartus nepasiuntė iki pat 91-osios minutės, kai Raheemas Sterlingas realizavo 11-os metrų baudinį prieš tai taisykles pažeidus Sverirui Ingi Ingasonui. Islandas buvo nubaustas antrąja geltona kortele ir turėjo palikti aikštelę.

Jau atrodė, kad Anglijos vienuolikė pasieks pergalę prieš nei vieno smūgio į vartų plotą neatlikusius islandus, tačiau vos po dviejų minučių aikštelės šeimininkai turėjo puikią galimybę išlyginti rezultatą.

Joe Gomezas baudos aikštelėje pargriovė Islandijos futbolininką ir teisėjas skyrė dar vieną vienuolikos metrų baudinį, šįsyk – į Anglijos rinktinės vartus.

Tačiau Birkas Bjarnasonas smūgio nerealizavo ir Anglijos futbolininkai šventė pergalę rezultatu 0:1.

Įvarčiais lijo Porto mieste (Portugalija), kurioje vietos rinktinė susitiko su pasaulio vicečempionais kroatais.

Be savo lyderio ir kapitono Cristiano Ronaldo žaidę portugalai rungtynių sąskaitą atidarė 41-ąją min, kai kamuolį į vartus taikliai pasiuntė Joao Cancelo.

Po ilgosios pertraukos Europos čempionai nemažino apsukų ir 58-ąją minutę padvigubino rezultatą, kai įvarčiu pasižymėjo Diogo Jota. Dar po dvylikos minučių trečiąjį Portugalijos įvartį pelnė Joao Felixas.

Kroatams sušvelninti rezultatą pavyko tik 91-ąją susitikimo minutę, kai taikliu smūgiu pasižymėjo Bruno Petkovičius.

Visgi portugalai neketino sustoti ir 95-ąją minutę įmušė savo ketvirtąjį įvartį, kurio autorius buvo Andre Silva.