Tautų lygoje – 17-mečio Ispanijos talento istorinis pasiekimas ir Latvijos iškovotas taškas

Sekmadienį toliau tęsėsi rinktinių kovos UEFA Tautų lygoje, kurioje 17-metis ispanas įsirašė savo pavardę šalies futbolo istorijoje, o mūsų kaimynai latviai, nors ir nemušė nė karto, sužaidė lygiosiomis 1:1.

Ansu Fati įsirašė į istorijos metraščius.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Sep 7, 2020, 8:38 AM, atnaujinta Sep 7, 2020, 7:33 PM

A diviziono 4-oje grupėje Ispanija namuose priėmė Ukrainą ir davė šiai futbolo pamokų – šeimininkai šventė pergalę rezultatu 4:0.

Pirmąjį įvartį nuo 11 metrų žymos jau 3-ąją minutę mušė Sergio Ramosas, kuris dar kartą pasižymėjo ir 29-ąją minutę.

Nuostabų šūvį 32-ąją minutę paleido ir pirmąjį savo įvartį Ispanijos rinktinėje pelnė 17-metis Ansu Fati. Jis tapo jauniausiu įvarčio autoriumi Ispanijos nacionalinės komandos istorijoje.

Tašką šiame susitikime padėjo 84-ąją minutę pasižymėjęs Ferranas Torresas.

Kitose tos pačios grupės rungtynėse Šveicarija savo aikštėje 1:1 sužaidė su Vokietija.

Ilkay'us Gundoganas 14-ąją minutę išvedė į priekį vokiečius, o rezultatą 58-ąją minutę išlygino Silvanas Widmeras.

Kaimynai latviai, žaidžiantys žemiausiame D divizione, lygiosiomis 1:1 sužaidė su Malta.

Maltos futbolininkus namuose į priekį 15-ąją minutę išvedė Kyrianas Nwoko, o lygybę atstatė taip pat šeimininkų žaidėjas Matthew Guillaumieras, 25-ąją minutę įsimušęs į savo vartus.

Įdomu tai, kad būtent Malta yra komanda, kurią paskutinę oficialiose rungtynėse 2016-ųjų spalį nugalėto Lietuva.