Tautų lygoje – 2018 metų pasaulio čempionato finalo pakartojimas: prancūzai vėl laimėjo 4:2

UEFA Tautų lygos turnyre antradienio vakarą vyko devynios antrojo turo akistatos, iš jų keturios – elitinėje A lygoje, kur rungtyniauja stipriausios žemyno komandos.

Prancūzijos ir Kroatijos dvikova – 2018 m. pasaulio čempionato finalo pakartojimas.<br> AFP/Scanpix nuotr.
 Prancūzijos rinktinė priėmė Kroatiją, kurią 2018 metų pasaulio čempionato finale įveikė 4:2.<br> AFP/Scanpix nuotr.

2020-09-08 21:52, atnaujinta 2020-09-09 19:15

Paryžiuje per A lygos 3-iosios grupės dvikovą įvyko 2018 metų pasaulio čempionato finalo pakartojimas tarp Prancūzijos ir Kroatijos rinktinių. Prieš dvejus metus Rusijoje 4:2 triumfavo prancūzai.

Antradienio vakarą istorija pasikartojo – prancūzai vėl laimėjo 4:2 (2:1).

Kroatai pirmavo po Dejano Lovreno įvarčio 17-ąją min., bet pirmajame kėlinyje 43-ąją min. Antoine'as Griezmannas išlygino rezultatą, o prieš pat pertrauką kroatai įsimušė sau.

Antrajame kėlinyje rezultatas buvo lygus 2:2 po Josipo Brekalo įvarčio 55-ąją min., bet Dayoto Upamecano smūgis 65-ąją min. ir Olivier Giroud įmuštas naudinys 77-ąją min. nepaliko vilčių svečiams.

Kitose šios grupės rungtynėse Portugalija po dviejų Cristiano Ronaldo įvarčių svečiuose 2:0 (1:0) įveikė Švediją.

A lygos 2-osios grupės dvikovoje įspūdingą pergalę namuose iškovojo Belgija, kuri 5:1 (2:1) sutriuškino Islandiją. Kita šios grupės dvikova tarp Danijos ir Anglijos baigėsi 0:0.

Vakarą pradėjo C lygos 2-osios grupės rungtynės, kuriose Armėniją namuose 2:0 įveikė Estiją, o Gruzija ir Šiaurės Makedonija sužaidė 1:1.

Estai patyrė antrąją nesėkmę, nes pirmąsias rungtynes namuose 0:1 pralaimėjo Gruzijai.

Antradienio rungtynės

A lyga. 2-oji grupė.

Belgija – Islandija 5:1 (2:1). Axelis Witselis (13), Michy Batshuay (17, 69), Driesas Mertensas (50), Jeremy Doku (80)/Holmbertas Fridjonssonas (11).

Danija – Anglija 0:0.

Belgija - 6 taškai, Anglija - 4, Danija - 1, Islandija - 0.

3-ioji grupė.

Prancūzija – Kroatija 4:2  (2:1). Antoine'as Griezmannas (43), Dominikas Livakovičius (45+1 į savo vartus), Dayotas Upamecano (65), Olivier Giroud (77)/Dejanas Lovrenas (17), Josipas Brekalo (55).

Švedija – Portugalija 0:2 (0:1). Cristiano Ronaldo (45+1, 72).

Portugalija ir Prancūzija - po 6, Švedija ir Kroatija - 0.

C lyga. 1-oji grupė.

Kipras – Azerbaidžanas 0:1 (0:1). Maksimas Medvedevas (29).

Liuksemburgas – Juodkalnija 0:1 (0:0). Fatošas Bečirajus (90 iš 11 m).

Juodkalnija - 6, Liuksemburgas ir Azerbaidžanas - po 3, Kipras - 0.

2-oji grupė.

Armėnija – Estija 2:0 (1:0). Aleksandras Karapetianas (43), Wbeymaras Angulo Masquera (65).

Gruzija – Šiaurės Makedonija 1:1 (1:1). Tornike Okriašvilis (13 iš 11 m baudinio)/Stefanas Ristovskis (33).

Gruzija ir Šiaurės Makedonija – po 4, Armėnija – 3, Estija – 0.

D lyga. 2-oji grupė.

San Marinas – Lichtenšteinas 0:2 (0:2). Nicolas Hasleris (3 iš 11 m baudinio), Yanickas Frickas (14).