Vilniuje surengta repeticija padėjo Farerų Salų ekipai – latviams nepralaimėjo

UEFA Tautų lygos D1 grupės rungtynėse šeštadienį Latvijos rinktinė namuose sužaidė 1:1 (0:0) su Farerų Salų komanda, kuri šią savaitę Vilniuje žaidė kontrolines rungtynes su lietuviais.

Latviai sužaidė 1:1.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Nov 14, 2020, 9:57 PM

Rygoje abu įvarčiai buvo pelnyti per minutę. 59-ąją min. latvius į priekį išvedė Vladimiras Kamesas, o 60-ąją min. rezultatą išlygino Gunnaras Valnhamaras, kuris pasižymėjo ir Vilniuje.

Šį mačą trečiadienį 2:1 laimėjo Lietuvos rinktinė, o svečiai rezultatą sušvelnino paskutinę minutę.

Farerų Salų komanda surinko 11 taškų ir paskutiniame ture dėl bilieto į C lygą kovos svečiuose su Maltos ekipa (8 tšk.).

Latviai su 4 taškais yra treti.

Šeštadienį dar žaidžiamos ketverios rungtynės elitinėje A pakopoje.

Rungtynių statistika.

C1 grupė.

Azerbaidžanas – Juodkalnija 0:0.

Kipras – Liuksemburgas 2:1 (1:1). Grigoris Kastanos (34 iš 11 m, 71)/Ioannis Kousolos (5 į savo vartus).

Rikiuotė: Juodkalnija – 10,  Liuksemburgas – 9, Azerbaidžanas – 5, Kipras – 4.

D1 grupė.

Malta – Andora 3:1 (0:1). Emilis Garcia (56 į savo vartus), Jurgenas Degabriele (59), Shaunas Dimechas (90)/Marcas Rebesas (3).

Latvija – Farerų Salos 1:1 (0:0). Vladimiras Komesas (59)/Gunnaras Valnhamaras (60).