Tautų lygoje pasaulio čempionai prancūzai neišlaikė persvaros prieš kroatus

UEFA Tautų lygos turnyre pirmadienį visi laukė A lygos 1-osios grupės akistatos, kuri pakartojo 2018-ųjų pasaulio čempionato finalą: varžėsi Prancūzijos ir Kroatijos komandos. Šįkart pergalės galiausiai niekam nepavyko laimėti: rinktinės išsiskyrė taikiai 1:1 (0:0).

Prancūzijos ir Kroatijos rinktinių dvikova<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Jun 6, 2022, 11:58 PM, atnaujinta Jun 7, 2022, 12:58 AM

Prieš šią dvikovą pasaulio čempionų Prancūzijos rinktinės puolėjas Karimas Benzema priėjo prie planetos vicečempiono kroato Luko Modričiaus ir pasveikino jį su įspūdingu pasiekimu – 36-erių 172 cm veteranas už savo šalies ekipa žaidė 150-ąjį mačą.

Niekas daugiau 134 rungtynių, vilkint Kroatijos rinktinės marškinėlius, be L.Modričiaus nėra žaidęs nacionalinėje komandoje.

Antras pagal šį rodiklį yra Dario Srna, o trečias – 114 kartų rinktinės sudėtyje pasirodęs vartininkas Stipe Pletikosa.

Tačiau šioje dvikovoje L.Modričiui nepavyko pasižymėti. Po pirmojo nulinio kėlinio 52-ąją min. į kroatų vartus taikliai smūgiavo A.Rabiotas, o 83 minutę nuo 11 metrų žymos rezultatą išlygino A.Kramaričius.

Pirmojo turo mače prancūzai krito nuo danų 1:2, o kroatai skaudžiai pralaimėjo austrams 0:3.

Šios dvi 1-osios grupės laimėjusios komandos pirmadienį žaidė tarpusavyje, tačiau jų mačas buvo ilgai atidedamas dėl problemų su elektros energija Vienoje.

Austrijos sostinė beveik visa neturėjo elektros ir tik po geros valandos avarinės tarnybos pašalino problemą.

D lygos pirmoje grupėje antrąją pergalę laimėjo Latvija, įveikusi Lichtenšteiną 1:0 (0:0). Pergalingo įvarčio autoriumi 73 min. tapo A.Zjuzunas

Pirmojo rato mače latviai 3:0 sutaršė Andorą.