Tautų lygoje portugalai pergalės reikalus su čekais išsprendė per 5 minutes

Tautų lygoje ketvirtadienį buvo žaidžiami jau trečiojo turo mačai. Pagrindiniu dienos maču buvo įvardijama A lygos 2-osios grupės priešprieša tarp Portugalijos ir Čekijos rinktinių.

Portugalija įveikė Čekiją.<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Jun 9, 2022, 11:59 PM, atnaujinta Jun 10, 2022, 12:12 AM

Abi ekipos po dviejų mačų turėjo po 4 taškus. Portugalai sugebėjo namie įveikti svečius 2:0 (2:0) ir dabar yra vienvaldžiai lyderiai.

Cristiano Ronaldo vedama ekipa viską išsprendė per 5 minutes: 33-iąją pirmąjį įvartį pelnė J.Cancelo, o 38-ąją G.Guedesas. Visi laukė C.Ronaldo 119-ojo įvarčio už rinktinę, tačiau garsusis puolėjas pasižymėjo tik geltona kortele.

Šioje grupėje galiausiai pergalę po dviejų lygiųjų iškovojo Ispanija, kuri susitvarkė su Šveicarija 1:0 (1:0). Vienintelį įvartį 13-ąją minutę įmušė P.Sarabia.

Dabar ispanai savo sąskaitoje turi 5 taškus, o šveicarai yra su nuliu taškų.

Kituose lygos mačuose Šiaurės Makedonija netikėtai nami nusileido Gruzijai 0:3, Graikija tokiu pačiu rezultatu sutriuškino Kiprą, o Gibraltaras sugebėjo 1:1 sužaisti su Bulgarija.