Londono „Chelsea“ tėškėsi veidu į purvą Sautamptone

Antradienį vykusiose Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse antrąjį pralaimėjimą šiame sezone patyrė Londono „Chelsea“ futbolo klubas.

R.Sterlingas.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Aug 30, 2022, 11:46 PM

Šį kartą „aristokratai“ išvykoje 1:2 (1:2) nusileido „Southampton“ futbolininkams.

Visi trys dvikovos įvarčiai buvo įmušti pirmajame kėlinyje. Akistatą kiek aktyviau pradėję svečiai stengėsi spausti varžovus. Aktyvus spaudimas netrukus davė vaisių – 23-ąją min. „Chelsea“ į priekį išvedė Raheremas Sterlingas.

Vis dėlto po įmušto įvarčio Londono klubas tapo nebepanašus į save – svečiai visiškai atidavė aikštės kontrolę jos šeimininkams ir 28-ąją min. po taiklaus tolimo smūgio rezultatą išlygino Romeo Lavia.

Išlyginamasis įvartis neprabudino Thomaso Tuchelio auklėtinių, o „Southampton“ toliau lipo varžovams „ant galvų“. Pirmąją pridėto laiko minutę aikštės šeimininkus į priekį išvedė Adamas Armstrongas.

Antrajame kėlinyje „Chelsea“ neturėjo itin daug galimybių išlyginti rezultatą.

Rungtynių kontrolę išlaikiusi „Southampton“ drausmingu žaidimu užbaigė dvikovą ir į savo taupylę įsirašė tris taškus.

Tai buvo vos antroji šios komandos pergalė naujajame Anglijos „Premier“ lygos sezone.