Ispanija paskutinėmis minutėmis išplėšė pergalę ir pavogė bilietą į Tautų lygos pusfinalį iš portugalų

Ispanijos rinktinė UEFA Tautų A lygos antros grupės rungtynėse antradienį svečiuose 1:0 nugalėjo Portugalijos futbolininkus ir iškovojo bilietą tarp keturių stipriausių šio turnyro ekipų. Sėkmė ispanus lydėjo 88-ąją minutę, kai Alvaro Morata tiksliai uždarė draugų perdavimą.

Alvaro Morata<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

2022-09-28 00:24, atnaujinta 2022-09-28 00:28

Jei portugalai būtų sužaidę lygiosiomis, tuomet Cristiano Ronaldo vedama komanda džiaugtųsi pirmąja vieta grupėje.

Per rugsėjį vykusius mačus portugalų lyderis C.Ronaldo pelnė vos 1 įvartį iš 10 akistatų rinktinėje bei Europos lygoje, atstovaujant „Manchester United“.

Kitose šios grupės rungtynėse Šveicarijos rinktinė namuose 2:1 nugalėjo Čekijos futbolininkus.

Ispanijos rinktinė po šešerių sužaistų rungtynių surinko 11 taškų ir finišavo pirmoje grupės vietoje. Tuo tarpu Portugalija su 10 taškų liko antra, Šveicarija su 9 taškais – trečia, o Čekija su 4 taškais – ketvirta.

Anksčiau į turnyro pusfinalį pateko Italija, Nyderlandai ir Kroatija.

Lemiamos pusfinalio ir finalo kovos vyks kitų metų birželio 14–15 dienomis. Varžybų vieta paaiškės kitų metų sausį.

B1 grupėje dėl galimybės žaisti A divizione kovojo Škotijos ir Ukrainos ekipos. „Namų“ mače Krokuvoje kovoje ukrainiečiai sužaidė 0:0 su škotais ir užėmė antrąją vietą grupėje su 11 taškų. Į A divizioną žengs škotai, kurie buvo pirmi su 13 taškų.