Pepe tapo Portugalijos futbolo rinktinės rekordininku

Pirmadienį pasaulio futbolo čempionato H grupės rungtynėse tarp Portugalijos ir Urugvajaus rinktinių buvo pagerintas Portugalijos nacionalinės ekipos rekordas. Starto sudėtyje akistatą pradėjęs veteranas Pepe tapo vyriausiu šalies futbolininku, kuris buvo aikštėje pasaulio futbolo čempionato rungtynėse.

Pepe tapo vyriausiu visų laikų Portugalijos futbolininku, kuris žaidė pasaulio čempionate.<br>DPA/Scanpix nuotr.

Nov 29, 2022, 3:30 PM, atnaujinta Nov 29, 2022, 3:41 PM

„Porto“ ekipos veteranas šį pasiekimą užfiksavo būdamas 39-erių ir 275 dienų amžiaus.

Apskritai Pepe tapo trečiu vyriausiu visų laikų pasaulio futbolo čempionate aktyviai žaidusiu futbolininku. Aukščiau jo rikiuojasi vos du žaidėjai.

Vienas jų – Kanados futbolo rinktinės garbę ginantis Atiba Hutchinsonas, kuris šiemet Katare ant stadiono vejos žengė būdamas 39-erių ir 292 dienų amžiaus, o absoliutus rekordas priklauso kamerūniečiui Rogeriui Milla.

Jis yra visų laikų vyriausias pasaulio čempionate žaidęs futbolininkas – 1994 metais JAV vykusiose pirmenybėse jis ant stadiono vejos bėgiojo būdamas 42-ejų ir 39 dienų amžiaus.

Primename, kad pergalę prieš Urugvajų iškovojusi Portugalijos futbolo rinktinė jau užsitikrino vietą pasaulio futbolo čempionato aštunfinalyje.

Grupių etapą portugalai užbaigs akistata su Pietų Korėjos rinktine.