Iš čempionato išspirtas Pepe FIFA kaltino sąmokslu: pasiūlė Argentinai įteikti titulą jau dabar

Viena iš pasaulio futbolo čempionato favoričių Portugalijos rinktinė savo pasirodymą pirmenybėse užbaigė dar ketvirtfinalyje. Šeštadienį portugalai 0:1 (0:1) krito po Maroko futbolininkų kojomis.

B.Fernandesas ir Pepe švaistėsi kaltinimais.<br>Sipa/Scanpix nuotr.

Dec 10, 2022, 9:09 PM, atnaujinta Dec 10, 2022, 11:37 PM

Nuaidėjus finaliniam rungtynių švilpukui Portugalijos žaidėjai liejo tiek ašaras, tiek ir kaltinimus dėl finalinio akistatos rezultato.

39-erių ekipos veteranas Pepe pasibaigus akistatai viešai apkaltino FIFA sąmokslu prieš Portugalijos rinktinę.

„Neįtikėtina, kad šioms rungtynėms teisėjavo teisėjas iš Argentinos. Po penktadienį Lionelio Messi nepasitenkinimu teisėjavimu jie mums vis tiek skyrė argentinietį arbitrą. Po šios dvikovos FIFA iškart galėtų atiduoti čempionų titulą Argentinai.

Antrajame kėlinyje nebuvo skiriamos akivaizdžios pražangos prieš mus, o prie kėlinio buvo pridėtos vos aštuonios minutės. Norėjome žaisti futbolą lygiomis sąlygomis. Turėjome pakankamai kokybės, kad laimėtume, bet mums nepavyko. Mūsų čempionatas baigėsi“, – po dvikovos kalbėjo Pepe.

Jam pritarė ir kita Portugalijos rinktinės žvaigždė Bruno Fernandesas, kuris taip pat parekomendavo titulą be kovos įteikti Argentinos futbolininkams.

Portugaliją nugalėjęs Marokas pasaulio futbolo čempionato pusfinalyje susikaus su Prancūzija.