Čempionų lygos starte: išvargta „Real“ pergalė ir „Galatasaray“ išsigelbėjimas

UEFA Čempionų lygoje startuoja kovos dar keturiose grupėse. Vakarinėje 2 mačų programoje labiausiai visus domino Madrido „Real“ ir Berlyno „Union“ komandų akistata, tačiau daugiau intrigos buvo akistatoje Stambule, kur „Galatasaray“ netikėtai išsigelbėjo mače su danų „Copenhavn“.

Madrido „Real“ ekipa<br> AFP/Scanpix nuotr.

Sep 20, 2023, 7:06 PM, atnaujinta Oct 3, 2023, 3:53 PM

Praėjusių metų Čempionų lygos pusfinalininkai sunkiai ieškojo kelių link Berlyno ekipos vartų, nors „Real“ kamuolį valdė net 71 proc. laiko. Ispanų ekipa dominavo ir be kėlė net 16 kampinių, o „Union“ – vos vieną.

Smūgių į vartų pusę statistika buvo triuškinanti – Madrido klubas smūgiavo 30 kartų, o vokiečiai – vos 3.

Tačiau "Real" pavyko išvengti lygiųjų: 95 min. Jude Bellinghamas sugebėjo pelnyti įvartį ir madridiečiai šiaip ne taip laimėjo 1:0.

Prasidėjusiuose šalių čempionatuose savaitgali „Real“ laimėjo 2:1 prieš „Real Sociedad“ ir išlieka vienintele komanda Ispanijos pirmenybėse, kuri laimėjo visus penkis mačus.

Tuo tarpu „Union“ Vokietijos čempionate netikėtai nusileido 1:2 „Wolfsburg“ klubui.

Tiek „Real“, tiek ir „Union“ iki šiol nebuvo žaidė vienas prieš kitą ir tai buvo pirmoji tarpusavio akistata.

Netikėtas rezultatas fiksuotas Stambule, kur vietos „Galatasaray“, iš atrankos išmetę Vilniaus „Žalgirį“, kovojo su „Copenhavn“ klubu ir sužaidė 2:2.

Danai pirmame ir antrame kėliniuose pelnė po įvartį ir atrodė, kad mačo baigtis aiški. tačiau per 2 minutes turkai įmušė du įvarčius ir išlygino rezultatą.

UEFA Čempionų lyga

A grupė

Stambulo „Galatasaray“ – „Kopenhavn“ 2:2 (0:1)

35 min. M.Elyounoussis 0:1

58 min. D. Goncalvesas 0:2

86 min. S.Boey 1:2

88 min. Tete 2:2

C grupė

Madrido „Real“ – Berlyno „Union“ 1:0 (0:0).

95 min. J.Bellinghamas 1:0