7 įvarčių mūšyje „Manchester United“ klubą skandino ir „Bayern“ anglas H. Kane'as

Trečiadienį savo pirmuosius UEFA Čempionų lygos mačus žaidė A, B, C ir D grupės ekipos. Labiausiai intriguojanti akistata vyko Miuncheno, kur vietos „Bayern“ klubas kovojo su anglų „Manchester United“ ir ten lijo įvarčiais.

H.Kane'as pelnė įvartį. <br>AFP/Scanpix. nuotr.
Miuncheno „Bayern“ klubas<br>AFP/Scanpix. nuotr.

Sep 20, 2023, 9:52 PM, atnaujinta Oct 3, 2023, 3:52 PM

Dvikovos pradžia buvo itin sėkminga vokiečiams: per 4 minutes jie pelnė 2 įvarčius.

Antrojo kėlinio pradžioje anglų komandai atstovaujantis Rasmusas Hojlundas sumažino skirtumą iki 1:2, bet jau po 4 min. – 53 min. įvartį į savo tautiečių vartus nuo 11 metrų žymos įmušė anglas Harry Kane'as.

Jau baigiantis mačui Mancesterio ekipos narys Casemiro dar labiau sumažino atsilikimą  – 2:3, tačiau jau per teisėjo pridėtą laiką pelnė Mathys Telis ir vėl padidino skirtumą iki 4:2. Galiausiai „Manchester United“ žaidėjas Casemiro pelnė savo antrąjį įvartį ir padėjo tašką mače – 4:3.

Tai jau buvo ketvirtasis Mančesterio pralaimėjimas šiame sezone per šešis mačus.

„Bayern“ klubas pratęsė įspūdingą seriją: nepralaimėjo 35 paskutinių Čempionų lygos grupių etapo rungtynių.

Daugkartinis Vokietijos čempionas „Bayern“ po keturių sužaistų rungtynių šalies pirmenybėse turi 10 taškų ir kartu su Lėverkuzeno „Bayer“ klubu dalinasi 1–2 vietas.

Tuo tarpu „Manchester United“ stringa Anglijos čempionate, turėdamas varganus šešis taškus po penkių turų ir užimantis tik tryliktą poziciją.

Anglai turėjo didelę skylę rotacijoje: dėl traumų žaisti negalėjo net 8 žaidėjai, o vokiečių klube – penkių futbolininkų trūkumas.

UEFA Čempionų lygos mačai

A grupė

Miuncheno „Bayern“ – „Manchester United“  4:3 (2:0)

28 min. L. Sane 1:0

32 min. S.Gnabry 2:0

49 min. O.Hojlundas 2:1

53 min. H.Kane'as (11 metrų) 3:1

88 min. Casemiro 3:2

92 min. M.Telis 4:2

95 min. Casemiro 4:3

B grupė

Londono „Arsenal“ – „PSV Eindhoven“ 4:0 (3:0)

10 min. B.Saka 1:0

20 min. L.Trossardas 2:0

38 min. G. Jesusas 3:0

70 min. M.Odegaardas

„Sevilla“ – „Lens“ 1:1 (1:1)

11 min. L.Oscamposas 1:0

24 min. L.Fulgini 1:1

C grupė

Bragos „Sporting“ – „Napoli“ 1:2 (0:1)

45 min. G. di Lorenzo 0:1

85 min. Bruma 1:1

88 min. S.Niakate (į savo vartus) 1:2

D grupė

Lisabonos „Benfica“ – „Salzburg“ 0:2 (0:1)

15 min. R.Šimičius (11 metrai) 0:1

51 min. O. Gloukhas 0:2

„Real Sociedad“ – Milano „Inter“ 1:1 (1:0)

4 min. B.Mendezas 1:0.

87 min. L.Martinezas 1:1