Namuose žaidusi Lietuvos moterų futbolo rinktinė nusileido turkėms

Lietuvos moterų futbolo rinktinė penktadienio vakarą sužaidė dar vienerias rungtynes UEFA moterų Tautų lygos turnyre. Penktojo turo rungtynėse Danielio Wimmerio auklėtinės snieguotame mūšyje Vilniuje 0:4 (0:2) neprilygo grupės favoritei Turkijos rinktinei.

Lietuvos moterų futbolo rinktinė<br> LFF.lt nuotr.

LFF.lt

Dec 1, 2023, 7:14 PM, atnaujinta Dec 1, 2023, 7:20 PM

Kampaniją lietuvės užbaigs ateinantį antradienį, kai išvykoje susirungs su Liuksemburgo vienuolike. Liuksemburgas penktadienį sužaidė išvykos rungtynes su Sakartvelo ekipa ir jas pralaimėjo 2:4, nepaisant to, kad pirmavo 2:0.

Penktadienio rungtynės Vilniuje prasidėjo gana ankstyvu viešnių komandos įvarčių, kai 10 minutę pasižymėjo Gulbin Hiz. Vėliau turkės ir toliau laikė iniciatyvą savo rankose ir per pirmą kėlinį savo pranašumą dar padvigubino, kai tiksliu smūgiu pasižymėjo Yagmur Uraz.

Lietuvės itin pavojingų šansų nesusikūrė ir po pirmo kėlinio atsilikinėjo 0:2.

Antro kėlinio starte viešnių persvara padidėjo iki trijų įvarčių ir dvikovos baigtis iš esmės buvo nuspręsta.

Per likusį laiką vaizdas aikštėje ženkliai nepasikeitė, Turkijos ekipa mačo pabaigoje įmušė ketvirtą įvartį bei iškovojo penktą pergalę iš penkių galimų, taip dar labiau sustiprindamos savo lyderių poziciją.