T. Duncano antirekordas nenutraukė „Spurs“ pergalių serijos

„San Antonio Spurs“ (39/23) komanda iškovojo penktąją pergalę iš eilės NBA čempionate. Ji savo aikštėje 116:105 (25:19, 32:20, 30:38, 29:28) nugalėjo „Chicago Bulls“ (39/25).

T.Duncanas atakavo netaikliai.<br>AP nuotr.

Mar 9, 2015, 7:11 AM, atnaujinta Jan 11, 2018, 5:33 AM

Šiose rungtynėse iš žaidimo visiškai netaikliai šaudė vienas šeimininkų lyderių T.Duncanas. Jis per 27 minutes prametė visus 8 dvitaškius ir tritaškį, pataikė 3 iš 4 baudos metimus. Jis taip pat atkovojo 8 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

T.Duncanas iš žaidimo taškų nepelnė pirmą kartą per savo 18 metų karjerą.

„Spurs“ gelbėjo geriausias šio sezono rungtynes sužaidęs T.Parkeris. Jis per 30 su puse minutės pelnė 32 taškus, atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Tony žaidžia aukšto lygio krepšinį ir tai labai keičia jų žaidimą. Labai sunku juos įveikti, kai žaidžia taip“, – apie varžovus kalbėjo P.Gasolis.

K.Leonardas prie pergalės pridėjo 20 taškų ir 8 atkovotus kamuolius, M.Ginobili pelnė 16 taškų. Svečiams P.Gasolis pelnė 23 taškus ir atkovojo 15 kamuolių. A.Brooksas surinko 22 taškus, N.Mirotičius pridėjo 19.

Trečiąją pergalę iš eilės iškovojo „Golden State Warriors“ (49/12) komanda. Ji savo aikštėje 106:98 (29:28, 28:22, 30:18, 19:30) nugalėjo „Los Angeles Clippers“ (40/23) ekipą.

Nugalėtojams 23 taškus pelnė D.Greenas. Po 21 tašką pridėjo K.Thompsonas ir S.Livingstonas (8 atk. kam,).

A.Riversas svečiams surinko 22 taškus. J.Redickas pelnė 18 taškų, C.Paulas pridėjo 14 taškų ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.