Per anksti pergalę švęsti pradėję krepšininkai susimovė

„Burrillville“ mokyklos krepšinio komanda nesugebėjo triumfuoti ir tapti JAV vasltijos Rod Ailando čempione. Finale jie labai skaudžiai pralaimėjo „Chariho“ komandai.

Krepšininkai tapo čempionais.

Mar 1, 2016, 10:45 AM, atnaujinta Jun 6, 2017, 12:06 AM

„Burrillville“ krepšininkai šsiveržė į priekį 59:58 ir varžovams paliko vos keturias sekundes – šie išsimesdami kamuolį dar suklydo. Atrodė, kad viskas baigta ir „Burrillville“ žaidėjas paleido kamuolį per save.

Tačiau šį kamuolį pagavo „Chariho“ žaidėjas, kuris suspėjo paprašyti minutės pertraukėlės. Tuo metu visa „Burrillville“ ekipa šventė.

Teisėjai turėjo nutraukti jų šventę. Po minutės pertraukėlės „Chariho“ žaidėjai turėjo sekundę stebuklui sukurti – ir jiems tai pavyko.

Jie atliko perdavimą, o kamuolį ore pagavęs žaidėjas pelnė du taškus iš po krepšio. Komanda tapo Rod Ailando valstijos čempione – 60:59.