Rimas Kurtinaitis turi naują klubą – nuo šiol dirbs Italijoje

Rimas Kurtinaitis pagaliau išsiskyrė su Maskvos srities „Chimki“ komanda ir jau pasirašė naują sutartį. 56 metų specialistas keliasi į Italiją, kur vadovaus Kantu „Pallacanestro“ krepšininkams. Pastarasis klubas derėjosi ir su 50 metų italų specialistu Luca Banchi.

R.Kurtinaitis dirbs Italijoje.<br>V.Balkūno nuotr.
R.Kurtinaitis dirbs Italijoje.<br>V.Balkūno nuotr.
R.Kurtinaitis dirbs Italijoje.<br>V.Balkūno nuotr.
R.Kurtinaitis dirbs Italijoje.<br>V.Balkūno nuotr.
Daugiau nuotraukų (2)

Lrytas.lt

Aug 2, 2016, 12:38 PM, atnaujinta May 17, 2017, 2:48 AM

R.Kurtinaitis su „Pallacanestro“ sukirsti rankomis galėjo ir anksčiau, bet „Chimki“ nesutiko nutraukti sutarties su lietuviu ir jam mokėti kompensacijos. Dabar nėra aišku, ar R.Kurtinaitis pats nutraukė sutartį su „Chimki“ ar klubas sutiko skirtis gražiuoju.

R.Kurtinaitis trenerio postą „Chimki“ klube turėjo užleisti šiemet, bet jo sutartis su Rusijos klubu turėjo galioti iki 2018 metų vasaros.

„90 procentų, kad dirbsiu Italijoje, – kiek anksčiau tikino R.Kurtinaitis. – Kitos savaitės pradžioje planuoju skristi į Kantu, su klubo vadovu aptarsime komandos komplektavimo reikalus, tada gal ir sudarysiu oficialų kontraktą.“

R.Kurtinaitis su „Pallacanestro“ klubu pasirašė dvejų metų sutartį.

56 metų specialistas pastaruosius penkerius metus vadovavo Maskvos srities „Chimki“ komandai. Jis buvo atleistas praėjusio sezono viduryje, kai Rusijos klubas nedemonstravo norimo žaidimo.

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2023 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.