„Žalgirio“ sumušti italai nuleido galvas: „Dar vienas vakaras, kurį reikia užmiršti“

Kauno „Žalgiris“ negalėjo pasigirti gražiu žaidimu, tačiau metus baigė pakilia nuotaika. Italijoje Šarūnas Jasikevičius su savo komanda įsirašė pergalę Eurolygoje. „Žalgiris“ 78:70 nugalėjo Milano „Emporio Armani“ krepšininkus, kurie buvo priversti praryti labai karčią piliulę, nors po spurto buvo atgaivinę viltį užbaigti košmarą.

Žalgiriečiai Milane nugalėjo Italijos klubą.<br>lrytas.lt montažas.

Dec 30, 2016, 11:19 AM, atnaujinta Feb 9, 2018, 8:11 PM

Trečiajame kėlinyje Manto Kalniečio atstovaujama ekipa spurtavo 13:0, tačiau atsispirti nuo puikios serijos jai nepavyko. „Žalgiris“ suvaldė krizę ir ketvirtajame kėlinyje pademonstravo šaltakraujiškumą.

Tai buvo jau aštuntasis „Emporio Armani“ pralaimėjimas iš eilės, o tai reiškia, kad italai pratęsė Eurolygos rekordą.

„Tiesiog dar vienas vakaras, kurį reikia užmiršti“, – taip apie šias rungtynes rašė corrieredellosport.it.

Italai šias rungtynes vadino ir „dar vienu smūgiu“.

„Corriere Dello Sport“ taip pat pabrėžė, kad „Emporio Armani“ strategas Jasminas Repeša sulaukė klubo prezidento palaikymo.

„Treneris ir žaidėjai nesikeis“, – sakė klubo vadovas Livio Proli, gerokai nustebinęs italus.

„Gazetta dello Sport“ pirštu dūrė į „Emporio Armani“ problemas.

„Puolime J.Repešos komanda nemoka žaisti sklandžiai. Milano ekipa taip pat turi fizinių bėdų – krepšininkams nepavyksta tvirtai stovėti ant kojų, o kiti, kaip Mantas Kalnietis, turi problemų“, – rašė gazzetta.it.

Po pralaimėjimo „Emporio Armani“ atsidūrė Eurolygos dugne. Prieš šias rungtynes italai džiaugėsi, kad pagaliau į Milaną atvyksta ne tokio didelio pajėgumo varžovas, tad viltys dėl košmariškos serijos nutraukimo buvo didelės.

„Galbūt į Milaną atvyko ne tokia stipri ar mažiau talentinga komanda, bet ji sugebėjo pasinaudoti situacija“, – rašė gazzetta.it.