Bambergo krepšininkai stebina: Eurolygoje iškovojo jau trečiąją pergalę iš eilės

Eurolygoje ir toliau puikią formą demonstruoja vienintelis Vokietijos klubas Bambergo „Brose“ (3-2). Ketvirtadienio vakarą vokiečiai svečiuose 75:69 (30:18, 13:16, 16:19, 16:16) nukovė Belgrado „Crvena zvezda“ (2-3) ekipą.

Bambergo krepšininkai iškovojo trečiąją pergalę iš eilės Eurolygoje<br> Euroleague.net nuotr.

2017-11-02 21:23, atnaujinta 2017-11-02 23:35

Tai buvo trečia Bambergo ekipos pergalė iš eilės.

Vokiečiai į nokdauną savo priešininkus pasiuntė jau pirmajame kėlinyje, kai po uraganiško puolimo šovė priekin 30:18.

Nors per likusius kėlinius serbams pavyko šiek tiek priartėti, o paskutiniame ketvirtyje deficitas buvo ištirpęs iki dviejų taškų, rungtynių perlaužti jie taip ir nepajėgė.

„Crvena zvezda“: Tayloras Rochestie 22, Mathias Lessortas 14, Milko Bjelica 11.

„Brose“: Augustine‘as Rubitas 15, Ricky Hickmanas 12, Leonas Radoševičius 11.

„Nauja diena“: ar yra galimybių, kad įvyks pilietybės referendumas?