„Šią dieną, labiausiai norisi pabrėžti tai, kas jau nuveikta, ir padėkoti visiems, kurie iš širdies dirba Lietuvai. Tiems, kurių pilietiškumas – ne poza ir ne tušti žodžiai, kuriems ši šalis – svarbiausia pasaulyje. Jūsų dėka Lietuva per mažiau nei tris dešimtis metų nuėjo tokį valstybingumo kelią ir šiandien drąsiai lygiuojasi su daugeliu Europos ir kitų pasaulio valstybių, su kuriomis mus sieja tvirti draugystės ryšiai“, – teikdama valstybės ordinus ir medalius sakė šalies vadovė.
Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Didysis kryžius skirtas Kauno „Žalgirio” krepšinio klubo treneriui ir ilgamečiam Lietuvos vyrų rinktinės nariui Šarūnui Jasikevičiui.
Susiję straipsniai
Šį sezoną Š.Jasikevičiaus treniruojams „Žalgiris“ Eurolygos turnyre užėmė trečiąją vietą, o Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pirmenybėse čempionu tapo jau 20-ąjį kartą.
Pats Š.Jasikevičius iškilmėse Prezidentūroje nedalyvavo, nes šiuo metu atostogauja.
Iš viso liepos 6 d. Prezidentė apdovanojo 57 asmenis.



