Banguotas „Ryto“ žaidimas: D. Adomaitis mato priežastį, kodėl taip yra

Vilniaus „Rytas“ Europos taurės turnyre trečiadienio vakarą iškovojo jau trečiąją savo pergalę. Vilniečiai išvykoje 92:69 (26:23, 23:26, 22:8, 21:12) sutriuškino Baro „Mornar“ iš Juodkalnijos.

Vilniečiai išvykoje sutriuškino Baro „Mornar“.<br> eurocupbasketball.com nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

Nov 1, 2018, 11:10 AM, atnaujinta Nov 1, 2018, 1:16 PM

Nors pergalė pasiekta 23 taškų skirtumu, bet ne viskas klostėsi lengvai Lietuvos vicečempionams kaip galėtų pasirodyti iš rezultato.

Pirmoje rungtynių pusėje „Ryto“ krepšininkai turėjo vargo besigindami ir po po pirmųjų 20 minučių rezultatas buvo lygus – 49:49. Sostinės komandos treneris Dainius Adomaitis pripažino, kad jo auklėtiniai sužaidė dvi skirtingas rungtynių puses.

„Šios dienos rungtynėse su „Monrar“ mes pamatėme skirtingą žaidimą iki pertraukos ir po jos. Pradžioje mes labai smarkiai klydome gynyboje. Varžovai už tokias klaidas mus bausdavo tritaškiais metimais bei geru puolimu“, – po rungtynių kalbėjo D.Adomaitis.

„Ryto“ trenerio teigimu, lūžis rungtynėse įvyko po pertraukos: „Antroje susitikimo pusėje mūsų gynyba buvo kur kas geresnė. Mažiau keitėmės ginamaisiais ir tas mums padėjo. Nebekartojome pirmuose kėliniuose darytų klaidų.“

D.Adomaitis neslėpė, kad komandoje toliau išlieka problema dėl banguoto žaidimo.

„Banguotas mūsų žaidimas, o norėtųsi, kad galėtume sužaisti visumoje vienas geras rungtynes. Tam įtakos turėjo ir sezono pradžioje pasipylusi traumų virtinė, bet po truputį visi grįžta. Dabar prioritetas – pasiruošti ateinančioms rungtynėms“, – teigė „Ryto“ treneris.

Sostinės komandos vidurio puolėjas Martynas Echodas prie pergalės prisidėjo pelnydamas 13 taškų ir atkovodamas 6 kamuolius po krepšiu. 21-erių krepšininkas pritarė treneriui dėl prastos rungtynių pradžios.

„Susitikimą pradėjo labai prastai. Mūsų puolimas buvo geras, bet gynyba ir keitimasis ginamaisiais – labai blogas. „Monrar“ už klaidas baudė tritaškių lietumi. Be to, nesugebėjome atsiverti varžovų po savo krepšiu ir leidome jiems nusiimti nemažai kamuolių puolime.

Po pertraukos turėjo paruošę planą, jį gerai išpildėme ir laimėjo 23 taškais“, – po rungtynių pasakojo M.Echodas.

Ateinančias Europos taurės turnyro rungtynes „Rytas“ žais lapkričio 7 dieną išvykoje su Malagos „Unicaja“ komanda.