„Skycop“ prasiskynė kelią į Karaliaus Mindaugo taurę – po nesėkmės kirto atgal „Dzūkijai“

G.Bitvinsko nuotr.
„Skycop“ žaidėjai Mindaugas Lukauskis ir Darjušas Lavrinovičius<br>G.Šiupario nuotr.
 Kšyštofas Lavrinovičius<br>G.Bitvinsko nuotr.
M.Lukauskis ir D.Lavrinovičius stengėsi, bet strigo „Žalgirio“ gynyboje.<br>„Skycop“ nuotr.
„Skycop“ treneris Virginijus Šeškus<br>G.Bitvinsko nuotr.
M.Gecevičius pataikė 5 tritaškius ir buvo vienas Prienų ekipos lyderių.<br>„Skycop“ nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

Dec 4, 2018, 8:53 PM, atnaujinta Dec 4, 2018, 10:54 PM

Neįtikėtiną mūšį dėl paskutinio kelialapio į Karaliaus Mindaugo taurės turnyro ketvirtfinalį išplėšė Virginijus Šeškaus vedama „Skycop“ komanda. Antrame mače antradienį dėl teisės žengti toliau prieniškiai išvykoje palaužė Alytaus „Dzūkiją“ 79:68 (12:21, 13:18, 22:16, 28:18), nors po pirmosios dvikovos alytiškiai turėjo vieno taško rezervą.

„Dzūkija“ po pirmosios tarpusavio akistatos Prienuose galėjo džiaugti trapia persvara – 84:83.

Antradienį „Dzūkija“ mačo pradžioje šovė į priekį ir antrojo kėlinio pirmąją minutę įgijo net 12 taškų persvarą 23:11.

Nors svečiai iš Prienų bandė surasti silpnąsias kėdainiškių vietas, šie ramiai šuoliavo pergalės link ir po dviejų kėlinių pirmavo 39:25.

„Skycop“ niekaip negalėjo išspręsti Egidijaus Dimšos rebuso, kuris per 16 sužaistų minučių pelnė 14 taškų, atsikovojęs 9 kamuolius.

Tačiau jau per pertraukos prieniškiai tiesiog atgijo ir ne tik pasivijo šeimininkus, tačiau paskutinėmis kėlinio sekundėmis išsiveržė į priekį 51:50.

Likus kovoti 5 minutes Martynas Gecevičius įsūdė penktąjį ir šeštąjį savo tritaškius:„Skycop“ išsiveržė į priekį 63:58 ir prasidėjo tikrasis nervų karas.

Priešpaskutinę minutę rezultatas buvo 64:64, tačiau tuomet svečiai ir dar kartą spurtavo ir pabėgo 73:67.

Desperatiški alytiškių bandymai sumažinti skirtumą iki vieno taško ir žaisti pratęsimą niekuo nesibaigė ir galutinę pergalę po dviejų akistatų šventė prieniškiai.

Paskutinį kelialapį į Karaliaus Mindaugo taurės turnyro ketvirtfinalį laimėjusi „Skycop“ uždarė dalyvių sąrašą.

Trečiadienį per LKL rungtynių tarp Vilniaus „Ryto“ ir Panevėžio „Lietkabelio“ pertrauką bus ištraukti ketvirtfinalio burtai. Keturios stipriausios praėjusio sezono komandos „Žalgiris“, „Rytas“, „Neptūnas“ ir „Lietkabelis“ bus suporuotos su „Šiauliais“, „Pieno žvaigždėmis“, „Juventus“ ir „Skycop“.

„Dzūkija“: Egidijus Dimša 16 (12 atk. kam.), Kendrickas Brownas 13 (2/9 tritaškių), Dominykas Domarkas 12 (4/9 tritaškių), Paulius Petrilevičius 11 (11 atk. kam.).

„Skycop“: Martynas Gecevičius 28 (6/14 tritaškių, 5 rez. perd.), Darjušas Lavrinovičius 15 (10 atk. kam.), Michaelas Bruesewitzas 13 (5 atk. kam.).