Lietuvos šešiolikmečiai nepasigailėjo moterų krepšinio rinktinės

Šeštadienį Druskininkuose įvyko neįprastos draugiškos rungtynės. Jose susitiko Lietuvos šešiolikmečių bei moterų krepšinio rinktinės. Rungtynes be didesnio vargo rezultatu 100:54 (30:12, 29:12, 26:10, 15:20) laimėjo Laimono Eglinsko vaikinų rinktinė.

Vaikinai iškovojo triuškinančią pergalę.<br>L.Žemgulio nuotr.

Aug 8, 2020, 9:22 PM, atnaujinta Aug 8, 2020, 9:26 PM

Lygių skirtumas buvo jaučiamas nuo pat susitikimo pradžios. Šešiolikmečių komanda pradėjo rungtynes spurtu 13:0, o po pirmojo kėlinio turėjo 18 taškų pranašumą 30:12.

Antrajame kėlinyje moterų rinktinės problemos nesibaigė, aikštelėje pasirodžiusi viena iš perspektyviausių Lietuvos krepšininkių laikoma Justė Jocytė pelnė taškus jau po pirmojo išmesto metimo, tačiau moterų komandai nepavyko sušvelninti turimo deficito, priešingai – vaikinai ėmė triuškinti savo varžoves ir po dviejų kėlinių jie buvo priekyje 59:24.

Po ilgosios pertraukos žaidimo tendencija nesikeitė – šešiolikmečiai ir toliau kontroliavo žaidimą, tiesa, moterų rinktinei pavyko laimėti ketvirtąjį kėlinį, bet iki tol susikrauta vaikinų persvara buvo daugiau nei užtikrinta.

Šiose rungtynėse vienas prieš kitą aikštelėje susitiko J.Jocytė ir jos brolis Rokas Jocys. Justina per 14 minučių pelnė 4 taškus, tuo tarpu Rokas per 10 minučių įmetė 12 taškų.

Lietuvos moterų rinktinė: Gintarė Petronytė 10, Kamilė Nacickaitė 9, Eglė Šikšniūtė 6, Laurita Jurčiūtė 5.

Lietuvos šešiolikmečių rinktinė: Kajus Leliukas 13 , Gediminas Alisas (12 atk. kam.) ir Rokas Jocys po 12, Nojus Adomavičius 11.